UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W mojej ocenie wszystkie zawodniczki zagrały dobrze jednak na szczególne wyróżnienie zasłużyła Iga Dworniczuk która jest liderką w tej drużynie co udowadnia w każdym meczy. Dziwi mnie tylko dlaczego tak stabilnie grająca w tym sezonie ta zawodniczka nie otrzymała żadnej nominacji do Gladiatorów PGNiG. W pełni na to zasłużyła. Porównywalnie bardzo dobry mecz w Starcie rozegrała również Wołoszyk. Szkoda, że to się pojawiło dopiero w ostatnim meczy sezonu. Gdyby tak grała wcześniej to z pewnością Start nie grałby w grupie spadkowej. Niemniej jednak serdecznie gratuluję.
  • Liderka? Nie sztuką jest założyć kask na głowę i grać sam ze sobą… piłka ręczna to gra zespołowa. Podsumowując poziom EKS Startu niestety mocno spadł, przykre, że po tylu fantastycznych latach klub znajduje się w dolnej części tabeli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Znawca_(2023-04-30)
  • @Renis - Ja z twoich głupawych komentarzy nawet nie zamierzam się śmiać bo dostałbym zajadów. Mógłbym powiedzieć że na piłce ręcznej znam się a ty nawet do pięt mi nie dorastasz w temacie piłka ręczna. Nie interesują mnie żadne koligacje /czy zawodniczka jest czyjąś pasierbicą czy też córką/ ale fakty czy gra i dobrze to robi. Dla mnie może nawet być sama na boisku byle zespół Startu wygrywał swoje mecze. Jak byś trochę pomyślała /co raczej w twoim wypadku może być trudne/ to dostrzegłabyś, że w tym zespole na tę chwilę jest jedną z najlepszych /i zapewniam Cię że nie jestem nikim z grona osób aby Dworniczuk promować bo gdy będzie źle grała będę o tym pisał. PS. Zawiść jest bardzo złą cechą charakteru.
  • @Stolyca - Od razu postaram się odpowiedzieć na twój histeryczny atak na Dworniczuk.1.Nominacja do Gladiatorów za: "ciąg w kierunku bramki, za odwagę w podejmowaniu decyzji rzutowych nawet w sytuacjach beznadziejnych, za dobrą skuteczność bramkową (71 bramek w 21 meczach), za wolę walki zarówno w obronie jak i ataku, " 2.Błędy zawodniczek w trakcie meczu są wpisane w tej dyscyplinie bo piłka ręczna jest grą błędów tylko ten wygrywa kto zrobi ich mniej.3.Na przekór temu, że np. taka Paulinia Stapurewicz, która powinna być najlepszą zawodniczką w Polsce na prawym rozegraniu takiego "Gladiatora" powinna zdobywać co roku w cuglach /bardzo wysoka, lewa ręka rzucająca z silnym rzutem/ nie robi nic aby to osiągnąć i w przysłowiowy sposób snuje się po boisku ze zdegustowaną miną.4.Za to że Startowi przytrafił się najsłabszy w całej historii sztab szkoleniowy.5.Za to, że nie kieruję się żadnymi sympatiami i antypatiami wobec grających zawodniczek ale polegam wyłącznie na swoim doświadczeniu w tej dyscyplinie sportu
  • "Ciąg w kierunku bramki... " No właśnie... A to gra zespołowa, a nie ciąg pojedynczej zawodniczki...
Reklama