UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety słabiutki mecz. Na plus parę ładnych akcji w bramce i waleczność Gęgi. O reszcie nie ma co opowiadac. Brawo dla obu klubów kibica za ładne kibicowanie przez cały mecz
  • NIe no skrzydlowe zagraly bardzo dobry mecz. Bramkarki rowniez przyzwoicie, zwlaczsza w kluczowych monentach gdy trzeba bylo cos wyciagnac. Srodek pola niestety slabo. Malo rzutów z drugiej lini, kombinacyja gra tez sie nie kleila. Costa zaliczyla kila slabych podan po ktorych poszly kontry i latwe bramki a to strszanie podcina skrzydla. Gega przyzwoicie ale na pewno mozemy z niej wiecej wyciagnac. Stepa slabo, wiekszosc rzutów poza swiatlo bramki i musi pocwiczyc siłowo na treningach. Kolowa tez slabo, musi mocno pocwiczyc chwytanie pilki bo jak juz jej ktos ja tam dostarczy to bezwzglednie musi ja zlapac. Bylem na hali, caly mecz naprawde byly emocje i tak do ostatniej sekundu zarówno na boisku jak i na trubunach. Umiejetnosci troche dziewczyna dzis zabrakło ale walecznosci na pewno nie. Naprawde szkoda ze przegraly, szkoda tej ostatniej akcji ale coz taki jest sport. Dla mnie dziewczyny i tak sa super i kibicuje im na dobre i na zle. co mozna dodac CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU JEST START I NA DOBRE I ZLE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Kibic @(2022-12-19)
Reklama