UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 4 zespoły amatorskie dzieci a lodowisko zamknięte przez 2 dni... Gratuluję pomysłu, ja chyba sobie też zorganizuje zawody w szybkiej pomiędzy osiedlem Nad Jarem, Zawada a Milomlynem i też poproszę o prawie całodzienne wypożyczenie lodowiska na mój kaprys. Kalbar zamknięty, na Helenie turlaja się cały dzień dzieciaki spoza Elbląga jak by nie mogli udawać hokeja od 9 do 12 tak aby mogły być normalnie ślizgawki.... Taki efekt, że ludzie nie mają gdzie jeździć a lód stoi pusty!!! Jeszcze raz graty za głupi pomysł z tymi zawodami i w tych godzinach. Brawo oby po wyborach nastali myślący ludzie!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    Hans76(2024-03-02)
  • @Hans76 - Głupim pomysłem, to było napisanie tego komentarza. Nikt hokeja nie udaje. W TURNIEJU uczestniczy drużyna z Elbląga. Warto wspomnieć, że klub UKS Wikingowie Elbląg w tym roku obchodzi swoje 15-lecie! A wspomniane w komentarzu slizgawki, to dodatek do funkcjonowania lodowiska, bo w każdym lodowisku w Polsce jest tak, że sporty klubowe są ważniejsze od ślizgawek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Nie pozdrawiam!(2024-03-02)
  • @Hans76 - Gratuluję empatii! Lodowisko nie stoi puste, bo są na nim dzieci i kibice hokeja. Zmagania hokejowe odbywają się na lodzie, to tak dla sprostowania Hashtagi: #Brakslow...
  • @Hans76 - A ja mam nadzieję, że jak się władza zmieni to tacy aktywiści jak Ty bedą leczeni w zakładzie zamkniętym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Irek-&(2024-03-03)
Reklama