
W środę, 2 listopada odbyły się kolejne Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Pasłęka. W wyścigu po trofea sportowe udział wzięło 30 pasjonatów królewskiej gry z Elbląga i okolic Pomorza i Warmii.
Od startu do mety zawody były bardzo pasjonujące i zacięte, a liderzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. Z przytupem, ale i rzutem na taśmę zwyciężył renomowany duet Bogusław Gierulski Bridge Club Elbląg - Ryszard Pichla Zatoka Braniewo. Kolejne miejsca na podium zajęły pary: 2-gie Jerzy Sukow Family Elbląg - Zbigniew Krzepkowski Zatoka Braniewo, 3-cie Zbigniew Samborski Sztum Pomorze - Marek Serdyński Nowakowo Gmina Tolkmicko, zaś w kategorii par mikstowych zwyciężył duet Regina Wołek Ciastkarnia Elbląg - Edward Kończak Frombork.
Kolejne miejsca zajęły duety:
2: Iwona i Zdzisław Borejko ze Sztutowa Pomorze
3: Anna Dworakowska Elbląg Centrum - Marek Czapliński Family Club Elbląg
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Podczas uroczystej ceremonii zakończenia mistrzostw puchary osobiście wręczyła laureatom burmistrz Elżbieta Wasiuk. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego bardzo dziękuje organizatorom mistrzostw za profesjonalne przygotowanie i organizację mistrzostw i promocję Pasłęka na arenie Warmii i Mazur. Łączy nas brydż.