UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tacy pseudo dyrektorzy od sportu w naszym mieście nie powinni mieć zatrudnienia. Nic dla ludzi, wszystko zamknąć, zagrodzić, nie wpuścić. Bo ja DYREKTOR tak chcę. Ludzka podłość nie zna granic. Panie Prezydencie naszego miasta-prosimy /elbląscy biegacze/ o odsunięcie tego pseudo propagatora kultury fizycznej od zarządzania obiektami sportowymi w naszym mieście. Proszę zauważyć, że jest to jedyne miejsce gdzie wieczorem można bezpiecznie pobiegać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    truchtacz(2020-02-18)
  • Dokładnie, w 2019 roku nie odbyła się kolejna edycja biegów przelajowych bo brak funduszy? A no tak, zbierali na plot żeby ogrodzie stadion... Smutne to. Myślę że zmiana dyrektora mosu była by dobrym posunięciem... Dobrze ktoś napisał aby doposazyc w śmietniki i tabliczki informujące o zakazach. Wiadomo z psami to już psesada tam wchodzić jak ktoś sobie biega, na rowerach też nie za bardzo... Ale każdy powinien mieć dostęp do uprawiania sportu na tym obiekcie. W trakcie treningów, zawodów czy wf powinna być zamknięta bramka żeby nikt nie przeszkadzał...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ObserwatorR(2020-02-18)
Reklama