UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Powodzenia :⁠-⁠)
  • @oky - sport to zdrowie ja zaczynałem na siłowni ale zrezygnowałem bo po miesiącu nikt nie ćwiczył ze mną bo pakowałem uczciwie tyle ile masa ciała tyle wycisnąłem na klatkę i zrezygnowałem stwierdziłem że nie nadaję się na kulturystę również biegałem ale też mi nie wychodziło siłownia przydała mi się na budowie jak mi dowalili cementu na taczkę to mięśnie się przydały nie musiałem już chodzić na siłownię miałem pięknie wysportowaną sylwetkę ale jak to na budowie po pracy piwko papierosek i na budowie wytrzymałem niecałe trzy lata oczywiście na czarno bo demokracja się zaczynała ale w 1994 miałem na czarno 2000 zł w łapę opłaciłem studia zaoczne które mi do niczego się nie przydały i teraz z racji wieku szukam pracy lżejszej może przy komputerze ale kto mnie zatrudni skoro jestem osobą z niepełnosprawnością ze względu na wiek nie mam dziewczyny bo kto pokocha niepełnosprawnego pozdrawiam młodych ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    maria i robert(2023-08-18)
  • @maria i robert - Nie na temat ale też powodzenia :⁠-⁠)
Reklama