UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bawia się kosztem naszego zdrowia. Garstka ludzi. W dobie katastrofy klimatycznej myślą, bezmyślność i głupota.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    66
    Totylkoja(2021-08-25)
  • @Totylkoja - Idź że swoim zdrowiem psychicznym do lekarza może nie jest za późno
  • Pójdę do sądu, będę zawiadamiać wszystkie organy aż do skutku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    25
    Totylkoja(2021-08-25)
  • @Totylkoja - Trol internetowy. Wyprowadź się do lasu durniu !!!!
  • Może ty się wyprowadź. Nie mył trolla ze zwykłym człowiekiem który w dobie pracy zdalnej nie może nawet zebrać myśli we własnym domu, już nie mówiąc o wyjściu do ogrodu. Może mieszkasz w blokowisku, przy głównej ulicy i masz zamknięte okna i żyjesz jak szczur to ci nie przszkadza samolot bo mas. gorsze problemy. Pewnie słyszysz jak ci drepczą po suficie i samolot to relaks. Współczuje. Na szczęście normy prawa chronią mnie przed czymś takim i dopnę swego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    22
    Totylkoja(2021-08-25)
  • @Totylkoja - no tak, ławiej powiedzieć, że są "jakieś"normy które mnie chronią, zamiast się z nimi zapoznać oraz zapoznać się z badaniami wykonanymi na potrzebę oceny spełniania ich przez te samoloty :) Powodzenia w sądzeniu się :) Hashtagi: #:)
  • Z wszystkim się zapoznałem nie martw się. Nikt nie ma prawa od świtu do zmierzchu zakłócać spokoju całemu miastu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    11
    Totylkoja(2021-08-25)
  • @Totylkoja - My też zamierzamy walczyć z tym samolotem. Dosyć tego!!!
  • ttt @Totylkoja - ciebie DOPNĄ i to dosłownie, jeśli kojarzysz o co chodzi.
  • ttt to ty konfident miejski jesteś ?- tak czy nie ?
  • @Totylkoja - A ty z gatunku uprzejmie donoszę. W tym mieście nigdy nic nie będzie przez takich ludzi jak ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Bas-1945OE(2021-08-26)
Reklama