UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W II lidze pograją… może i awansują z pierwszego miejsca, bo teraz w II lidze po awansie najlepszych zespołów zostały same juniorskie zespoły plus oldboye z Czerska itd. Ale wrócą do I ligi i będzie to samo co było rok temu… porażka za porażką. Ciekawy jestem czy wtedy wymówka będzie brak pomocy z miasta, brak kontraktów czy może kolor parkietu na hali? Bez kasy i wieloletniego planu działania to pograją max.2 lata, ale chłopaki będą leczyć swoje niespełnione ambicje z zespołami juniorskimi z notabene 4 poziomu rozgrywkowego w Polsce(czyt. II liga). Znam osobiście Pana Wojtka Zaluskiego i szczerze nie wiem czemu on chce się w to bawić i mazać sobie tym ręce, dodatkowo w dalekiej przyszłości nawet psuć wizerunek i markę jaka zrobił w Elblagu z kajakarstwa. Życzę powodzenia, ale raczej pozostaje bez oczekiwań wobec tego projektu. Hashtagi: #Piotrula
  • Wiesz coś więcej o tym projekcie ze stawiasz już na nom krzyżyk ? Typowa Polska. Nie znam się ale wypowiem bo się „znam”
  • Moze i nie awansuja... moze i awansuja i ostaną się w miejscu. Moze bedzie porazka za porazka. A moze bedzie tak, ze projekt po roku upadnie. Wszystko jest mozliwe i kazda ewentualnosc biore pod uwage. Nie nakladamy na siebie presji, a juz napewno swiat sie nie zawali jesli ktoras z najgorszych wersji bedzie miala miejsce. Natomiast kiedy mialem 21 lat nikt nie dawal nadziei na Elblaskie kajaki - a jednak zaryzykowalismy i wyszlo. Kiedy mialem 25 lat i zdecydowałem sie pomoc z sekcja kickbokserska - tu rowniez dochodziły glosy "po co". Sekcja dziala, Adrian zdobywa swietne trofea. Z regoly jest tak, ze gdy podejmuje sie rekawice - na 10 negatywnych glosow znajdzie sie ten jeden dla ktorego warto. I tym jednym moga byc nawet wysluzeni zawodnicy. Ale chca i uwazam, ze warto podjac probe... I niech zostaja w drugiej czy pierwszej lidzie - to jest zawsze motywacja dla tych mlodych, ktorzy w Elblagu sie kształca! Szukajmy pozytywow, wspierajmy. Co do wizerunku kajakow. Kajaki to marka sama w sobie. Jesli pilka reczna mialaby przycmic wizerunek kajakow i ktos moglby przez ten pryzmat patrzec na wodniakow krzywym okiem.... hmmm, to ja podziekuje "takim" kibicom :) osobiscie przyklaskiwalbym, ze w ogole ktos podejmuje sie tak ciezkiego tematu, w miescie, gdzie sport jest nie do konca zrozumiany...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Wojciech Zaluski(2023-07-18)
Reklama