UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "st. szer. Wojciech Andrearczyk, ekspert ds. komunikacji" Szeregowy ekspertem ???? Jaj w tym wojsku ma być dobrze ???
  • Już Panu (Pani?) wyjaśniam. Od 20 lat jestem związany z mediami. Przez 10 lat byłem dziennikarzem. Obecnie wydaję portal internetowy, jestem także współwydawcą gazety. To tak w dużym skrócie. Nie jestem etatowym pracownikiem wojska. Założeniem WOT jest m. in. to, że wykorzystywane są różne umiejętności i wiedza żołnierzy, przyniesione z cywila. I stopień nie ma tu nic do rzeczy. Jestem pewien, że także Pana/Pani wiedza i umiejętności mogłyby być spożytkowane w strukturach wojskowych. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam serdecznie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Wojciech Andrearczyk(2022-08-22)
  • @Wojciech Andrearczyk - Szanowny Panie a jaka jest Pana wiedzą wojskowa, bo na bieganiu to się Pan zna ale wojsko nie jest od biegania!!!!
  • @MMmmm - Służę w WOT od ponad 4 lat, jestem zatem po pełnej formacji żołnierza WOT. Niebawem zaczynam kurs podoficerski. Tak, ciągle się uczę i nie wiem wszystkiego. Nie tylko w wojsku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Wojciech Andrearczyk(2022-08-22)
  • @Wojciech Andrearczyk - Jedna sprawa nikt nie jest etatowym pracownikiem wojska jeżeli nosi mundur
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Paweł 678(2022-08-22)
  • @Paweł 678 - Być może źle to sprecyzowałem – nie jestem żołnierzem zawodowym, jestem w służbie czynnej, w terytorialnej służbie wojskowej :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Wojciech Andrearczyk(2022-08-22)
  • Nigdy nie było i nie będzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Nikt ważny(2022-08-22)
  • @Wojciech Andrearczyk - Panie Wojtku. Oficerowie WP z Pańskich kolegów z WOT-u śmieją się do rozpuku.
  • @Reks - Panie Reksiu, jest taki cytat Gandhiego: "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Cieszę się, że ja i moi koledzy z WOT jesteśmy już na drugim (o ile nie trzecim) etapie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Wojciech Andrearczyk(2022-08-22)
  • @Wojciech Andrearczyk - Cytatów jest wiele. Porzekadeł etc. Z g... bata nie ukręcisz. Podobnie jak z Was nie zrobią żołnierzy. Kurs to można z robienia szydełkowania albo robienia na drutach zaliczyć, od korpusu podoficerskiego to były szkoły. W wojsku prawdziwyn nie tym żałosnym mundurowym przedszkolu.
  • @Wojciech Andrearczyk - Propagandę zostaw na festyny rekreacyjne WOT. Śmieszni jesteście pacholęta Macierewicza. Za duzo energii ? To sklepać w kabinie zamiast cyrk medialny odstawiać a czas pracy spożytkować na odławianie ryb na Odrze.
  • Tak, te
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wojtek A.(2022-08-24)
Reklama