UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kobieto od warkotu skoncz wreszcie te swoje lamenty. .. W miescie duzo rzeczy halasuje złomowiec, przeładunek kamieni, glowne ulice miasta dzowny koscioła, tramwaje, strzelnica i pewnie mase innych rzeczy chesz miec ciesze to se kup 3 szybowe pozadne okna albo słychawki wygluszajace albo sie wyprowadz na wies. .. .a nie czkaj tam ci pewnie bedze przeszkadzac warkot kombajnu albo orajacego traktora i wiejskie zapaszki. .. .meliske se kup i pij 5 razy dziennie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    antyLament(2021-08-24)
  • @antyLament - Sądy orzekały ze to sprawcy hałasu samolotowego musza płacić odszkodowania za nowe okna. Moje okna są 6 szybowe i słyszę !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Totylkoja(2021-08-24)
  • @Totylkoja - a gdzie takie okna mozna kupic i po ile, moge prosic jakies foto? Szukalem takich okien ale niegdzie nie ma a na zamowienie nie chcieli mi zrobic
  • @okno - Przepraszam miałem na myśli 3 szybowe 6 komorowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Totylkoja(2021-08-24)
  • @antyLament - Art. 144.[Zakaz immisji] Właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymywać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Totylkoja(2021-08-24)
  • @antyLament - To nie lament egzekwuje swoje prawa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Totylkoja(2021-08-24)
  • @antyLament - Tak się składa, że już mieszkam na wsi. I dalej słyszę ten okropny samolot. Pozdrawiam
  • @antyLament - Brak słów na takie wypowiedzi. Wynosić z miasta to możesz sie ty ze swoim hałasem tego samolotu Kto daje ci prawo do takich ocen? Mam prawo do odpoczynku BEZ TEGO WARKOTU. A niech teraz prokuratura zdecyduje czy jest ŁAMANE MOJE PRAWO. Zobaczymy. Dośc tego torturowania ludzi.
  • Brawo!!!Widzę, że nareszcie elblążanie się zaczęli buntować w sprawie tego samolotu. Może stworzyć jakiś kontakt, nie wiem na Facebook, czy gdzieś indziej, żebyśmy mogli wspólnie działać w tej sprawie?
  • @Totylkoja - Hehe a czytac umiesz? ". .. Właściciel nieruchomości. .. "jak to sie ma do pilota samolotu? ". .. które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich. .. "skoro piszesz ze jestes ze wsi to raczej nie sasiadujesz z lotniskiem wiec co tu za głupoty wypisujesz? A poza tym cos chyba zapominasz juz sie przelogowac miedzy paroma fake kontami. I jak ci to przeszakdza i jestes znawcom prawa to idz zglos to do prokuratury a nie tu wypisuejsz jakies bzdety i sama se je lajkusze potem i szukasz poklasku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    koles git(2021-08-24)
  • @koles git - Koleś git widać mało masz styczności z przepisami prawnymi. Nieruchomość tyczy się aeroklubu a skoro charakter działalności jest taki iż samoloty latają, to muszà przestrzegać norm, w tym czasowych i innych rzeczy o których i tak nie masz pojęcia. Cóż nie moja wina ze tego nie rozumiesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Totylkoja(2021-08-24)
Reklama