UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tym ciągłym warkotem czas skończyć. Jeśli dotychczasowe działania są bezskuteczne, to pozostaje blokada lotniska. To już skandal by jeden debil terroryzował mieszkańców miasta i okolic, oraz ciszę nad pobliskim rezerwatem przyrody - j. Drużno. Walka z hałasem, to też ekologia. Moje wędkarskie hobby nikomu nieprzeszkadza. Do niedawna nasze lotnisko służyło szybownikom, nikomu nieprzeszkadzało dostarczając wspaniałych ewolucji akrobacji mieszkańcom. Jeśli doprowadzą do tragicznej katostrofy problem zniknie.
  • @Zkjot - Zbierzmy się jakoś przeciwnicy tego warkotu. Pojedyncze osoby nic nie zdziałają. Jak będzie nas więcej, to może coś zdziałamy.
  • @Zkjot - Proszę pisac (nawet e-mail wystarczy )do wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska oraz do urzędu lotnictwa cywilnego i opisać problem. Ja już napisałam. Będę też składać pozew cywilny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Totylkoja(2021-08-23)
  • @Totylkoja - My rozważamy zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Może te osoby, którym te hałas przeszkadza powinny się jakoś zorganizować? Jak każdy będzie działał na własną rękę, to nic to nie da. Proszę te osoby o jakiś kontakt.
Reklama