UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam dość tych samolotów. Człowiek chce w sobotę i niedziele pospać, odpocząć to się nie da bo warkot od świtu do nocy! Nie mieszkam obok lotniska a zatruwają mi życie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    11
    Totylkoja(2021-08-23)
  • @Totylkoja - Tramwaje powinny jeździć od południa bo spać nie można na bezrobociu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Sarkazm(2021-08-23)
  • @Sarkazm - Tramwaje to masowy środek lokomocji a ch***loty to zabawa dla garstki i to nie z elblonga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    sarkazm2(2021-08-23)
  • @Totylkoja - To FOBIA - DO LEKARZA I TO JUŻ! Doraźnie polecam Ci nauszniki (takie BHP, do pracy z młotem pneumatycznym)
  • @sarkazm2 - Ciekawa logika. To może zamknąć szlak nad morskie oko bo to też atrakcja dla turystów. Dajcie ludziom zarabiać. Przestańcie przynosić wstyd temu miastu swoim zachowaniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Mieszkaniecc(2021-08-23)
  • @Totylkoja - Ja bym je zestrzeliła. .. ale mi nie przeszkadzają. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    GłębokaMyśl(2021-08-23)
  • @Mieszkaniecc - Dlaczego ktoś ma zarabiać moim kosztem? Przecież od tego notorycznego warkotu można zwariować. Niech sobie zarabia ale nie przeszkadzając mieszkańcom.
  • Trzeba było nie kupować mieszkania koło lotniska. Doskonale wiedzieliście że będzie hałas
  • @Totylkoja - Dokładnie tak. Nie ma gdzie uciec przed tym warkotem. W domu, na spacerze, w pracy ciągle buuu. .. .Mieszkańcy powinni się wreszcie zorganizować. W Gliwicach, skąd pochodzi ta firma, się zorganizowali i podjęli konkretne kroki. U nas to Strefa Baltic u nich Strefa Silesia. To jest ten sam właściciel. Tam się ludzie zbuntowali my tylko narzekamy. Jak rok temu został ten temat nagłośniony, to nieliczni włączyli się do akcji. Może czas się wreszcie zaangażować i zrobić porządek z tym warkotem.
  • Akurat mieszkam daleko od lotniska. W całym mieście to słychać. Siedzieliśmy wczoraj na Starym Mieście. Cały czas buuuu. .. .
  • Widac, ze jestes tak samo inteligentny inaczej jak ten latajacy cymbal. Kiedys latał po tym lotnisku ANTEK i nie robił tyle hałasu co to gowno. Ale kiedys ludzie sie jeszcze szanowali, a nie jak obecne. .. pipip. ., dla ktorych najwazniejsi sa tylko oni i ich smiechu warte interesy. A prezydent, jak prezydent-ma to gleboko w d. .. e. Otworzy z hukiem pare smietnikow na nakretki na miescie i to wszystko, co moze zaoferowac mieszkancom Elblaga.
  • @Mery - Ja i mój mąż jesteśmy już zdesperowani. Mamy dość tego nieustającego warkotu.
Reklama