UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jako kibic Olimpii od 1972 roku. Chciałbym serdecznie podziękowac zarzadowi z prezesem Guminiakiem na czele za awans i utrzymanie Olimpii na swietnym miejscu w czubie tabeli 2 ligi. Wszystkim sponsorom dużym i małym. Wszystkim kibicom Olimpii, zwłaszcza tym którzy jezdzili za Olimpią mecz w mecz na wyjazdy. Również serdecznie chce podziekowac TV Olimpii Elblag za relacje ze spotkań mojego ukochanego klubu. Na koniec chcę zaznaczyc że Elbląg to jedno miasto jeden klub od poczęcia aż po grób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    MarekProsta(2017-06-01)
  • @MarekProsta - nic nie wnoszą do życia Elbląga, nic nie wnoszą do mojego życia- nie podziękuję, bo nie mam za co
  • @MarekProsta - Tyle lat na trybunie? Nie wierzę, że można być tak ślepym. Prezes ile lat jest prezesem? Co w tym czasie się udało, oprócz powrotu z III do II ligi? Stadion, sponsor strategiczny? Dziękować za dobry sezon, który co dał? Dobry sezon, to miało Opole, które też startowało z tej samej pozycji beniaminka. Budowano zespół kilka lat, który właśnie się rozpada, bo tak należy ocenić zapowiadane odejścia z klubu. Jeśli odejdzie Bojas, Piceluk, Sokołowski, Stępień i jeszcze paru, o których słychać, to można powiesić kartkę na drzwiach ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    kibicOlimpii(2017-06-01)
Reklama