UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem 1,5 godziny przed meczem pod stadionem, żeby kupić bilet. Pani w kasie powiedziała mi, że muszę poczekać przynajmniej pół godziny, bo uruchamiają system. Niestety nie mogłem czekać. Wcześniej nie mogłem kupić biletu ani osobiście w klubie, ani przez internet. Czasami sytuacje życiowe są jakie są. Musiałem stać później w kolejce i straciłem początek meczu, za którego oglądanie musiałem niestety zapłacić, a go nie oglądałem. Uważam, że zakup biletów to wielka skucha klubu, a gość Wiktor Tomasz to jakiś gamoń, który wszystko upraszcza. Życzę ci żebyś sam kiedyś znalazł się w takiej sytuacji, że pewne sprawy uniemożliwią ci wcześniejszy zakup biletu i będziesz musiał doświadczyć emocjonowania się meczem pod kasami stadionu.
  • Ja z kolei nie mogłem kupić w internecie, wcześniej w klubie też nie. Potem w kasie też, bo nie udało mi się tego samego dnia zrobić kupy, a do tego nie mogłem uruchomić dekodera i całą noc słuchałem radia i się dziwiłem, że nie mam wizji, tylko fonię - której nie było bo nie mogłem nałożyć słuchawek bo noszę dredy. Człowieku - nieudaczniku przestań pitolić. Nie potrafisz o siebie zadbać to nie możesz sądzić, że ktoś zadba o Ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    PawełPlc(2015-09-07)
Reklama