UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam o jest artykulik o piłce ręcznej, bardzo mili dziennikarze już raz pytałem ta ekipę dziennikarską co by było gdyby taki przypadek był w stosunku do piłki nożnej, ile by było krzyku i protestów. a tak ogóle P. Serafin nie wstyd panu, nic pan nie zrobił i nich Pan nie kręci że działał pan, ja Panu nie wierze, bo jak brzmi przysłowie " dla chcącego nic trudnego" i mam takie pytanie nie ma Pan sobie nic do zarzucenia w tej sprawie. A tak jeszcze kamyczek do ogródka dziennikarskiego, jeszcze nie dawno wywiady z Z. Korzeniowski, I. Zimińskim i tak się chwaliliście tymi wywiadami a tu taki obszerny " artykuł" jeszcze raz wspomnę o prof. M.Pleśniaku co by Pan panie Serafin co by mu powiedział, wstyd, a tym wszystkim " gamoniom " co tak namiętnie piszą o kopaczach, i wspomnicie moje słowa że za rok to i Startu nie będzie, pozdrawiam ręcznych a " szczególności" P. Serafina
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    14
    bramkarz Olimpi(2022-10-06)
  • @bramkarz Olimpi - Taki czyli jaki ? Olimpia ma sponsorów patrz banery. Miasto to tam guzik finansuje.
  • A witam tak bramkarz Olimpii bo grałem 15 lat w bramce piłki ręcznej Olimpii i mam prawo się wypowiadać na ten temat a ty co odpowiedziałeś co masz do zaproponowania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    bramkarz Olimpi(2022-10-07)
  • @bramkarz Olimpi - Nic ponad Twoje mgliste wypowiedzi. Działaczem zostań. Finansuj.
Reklama