UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może ktoś z kibiców Olimpii wie. Co za frajer stoi za kontraktem Lewandowskiego. Bo w życiu nie uwierze że Boros. Toż to najwiekszy piach i drewno od niepamiętnych czasów w obronie w Olimpii. Nie chodzi o dzisiejszy nieudolny mecz w jego wykonaniu. Byłem na dwóch sparingach i mówiłem niektórym że z nim w obronie bedzie KICHA. To sie ze mnie śmiali. A to dojdzie do formy. A to jeszcze nie jest zgrany z druzyną. Do formy to rzeczywiscie doszedł po dzisiejszej pięknej asyscie. Ressel chyba chory na wory. Bramkarz rzadki jak gówno niemowlęce. Antek nie strzela z kikudziesieciu centymetrów do pustaka. Juz czas na emeryture Anton. Ty nie masz ani szybkosci ani zmysłu pod bramka. Wogóle nigdy się nie nadawałes na 2 ani tym bardziej 1 ligę. Mimo że jako człowieka cie lubie. Obecnie jesteś za słaby na gre od początku. Jeżeli nie zakontraktujecie nikogo zwinnego do obrony i kreatywnego pomocnika oraz napastnika z prawdziwego zdarzenia. To nie chodzi o awans, ale o utrzymanie. Bo w tym towrzystwie co obecnie. To czarno to widzę Olimpie na koniec sezonu w 2 lidze. Laik piłkarski widzi ze w Olimpii nie ma zawodników którzy by ta 2 lige utrzymali.
  • Do tego anonima - już ty lepiej nie filozofuj o Antonie, o tym, że on się "na drugą ligę nie nadaje" ani że "nie ma zmysłu pod bramką". Strzelił dla nas masę goli w ciągu tych dziesięciu lat, a jak miesiąc temu strzelał dwa gole z Legionovią (dzięki którym wygraliśmy) to w necie byłeś taki cichutki cwaniaczku. Raz na wozie, raz pod wozem - tyle ci mam do powiedzenia znawco.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    KibiczProstej(2017-08-24)
Reklama