UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a ja nie chcę - ja chcę mieć żłobek, przedszkole i szkołę dla swoich dzieci z którymi NIGDY nie skorzystam ze stadionu dopóki będą tam wulgarne chłopaczki spod ciemnej gwiazdy... chcę mieć więcej dróg rowerowych, parków i placów zabaw, imprez kulturalnych, lepszej komunikacji itd... NIE CHCĘ SPONSOROWAĆ WULGARNYCH SPĘDÓW JESZCZE BARDZIEJ WULGARNYCH BYCZKÓW którzy nie mają co ze sobą zrobić!!!
  • Nikt Ci nie karze tam przychodzić, nawet lepiej jak zajmujesz się jazdą na rowerze po nowej ścieżce. Na zdrowie Ci wyjdzie. Wałcz o swoje ale NIGDY nie zabieraj innym ich celów.
  • @Uls - tiaaa tylko że wasze wydumane "marzenie" które będzie służyło GARSTCE entuzjastów (zawodnicy) ale w większości pseudokibiców na poziomie neandertalczyka, a droga dla rowerów to rzecz zdecydowanie bardziej pożyteczna i dla większej liczby NORMALNYCH mieszkańców w tym dzieci i seniorów. Słowem nowy stadion jest drogi i te pieniądze można wydać ze zdecydowanie większą korzyścią dla zdecydowanie większej liczby mieszkańców!!!
  • @Uls - To sobie marz ale nie za moje pieniądze z podatków! Znajdziecie sobie sponsora, weźmiecie kredyt to sobie budujcie!
  • Co to za bzdury, czy to propaganda missana
  • a wiesz, że stadion służy też do organizacji tych właśnie imprez kulturalnych ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    okoniowaty(2024-04-18)
  • Dokładnie tak... troglodyci którzy po meczach twarze drą !! idąc przez miasto niszcząc śmietniki, wiaty przystankowe itd
  • @okoniowaty - pewnie że tak - na stadionie można i kulturę uprawiać! ale TO NIE JEST WARTE tych pieniędzy których domaga się wąska grupa mieszkańców i jeden z przyjezdnych z Pasłęka! wolę tych dziesiąt milionów na kulturę i edukację niż na uciechę towarzystwa pseudokibiców!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    kudlaty.x28(2024-04-19)
Reklama