UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To przykre, że nie mogę pójść na mecz razem ze swoimi dziećmi, które tak bardzo kochają piłkę ręczną. W zeszłym sezonie ceny biletów były rozsadniejsze. Z kolei w tym sezonie nie możemy sobie pozwolić na to, aby płacić 30 złotych co 2 tygodnie. Nie stać nas na to. Niestety nie możemy oglądać profesjonalistek ze STARTU ELBLĄG, na Wójcika i tak byśmy nie chodzili, a START to jest co innego. START to tradycja! START to duma elbląskiego sportu! Moje dzieci ciągle się pytają, kiedy pójdziemy na START jak rok temu, a ja wtedy muszę im odpowiadać jakąś słabą wymówką. Mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni, Panie Bugajny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    sylwia12e0987(2016-09-15)
  • @sylwia12e0987 - To przykre naprawdę. .. Słabe te Twoje wywody! Jak trzeba z czegoś rezygnować to z przyjemności, które kosztują. Na Wójcicka i tak będzie chodzić sporo kibiców w przeciwieństwie do Ciebie. Wcisnęłaś sobie CAPS LOCKA i coś Ci to dało. Myślę, że jest grono ludzi dumnych z awansu chłopaków do zawodowej Superligi. Wisłą kija nie zawrócicie. Dlaczego jak przyjeżdża medialny Lublin, czy gramy o brąż na hali nie uzbiera się chociażby 1000 osób. Brak zainteresowania, wejściówki jak do cyrku będziesz nosić w 10000 egzemplarzy i tak nic to nie zmieni.
  • dlatego nie ma bo kobiecy szczypiorniak kobiecy jest medialnie dużo niżej niż męski, niestety wina w tym TV która po macoszemu traktuje jak i samej reprezentacji i klubów bo nie wygrywają na arenie międzynarodowej. Ja do Mebelków nic nie mam, chwała im, że awansowali, ale to nie powód, by pisać teksty jak p. Kuliński, rozumiem poniosły go emocje etc. Co do biletów no to jak Ciebie stać to zasponsoruj Sylwii bilety czy karnety, widzisz jakiś problem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Przemo_KK(2016-09-16)
  • @Przemo_KK - Błyskotliwe. Sponsoring a o tym nie pomyślałem. Odeślij koleżankę Panią Sylwię do działu OGLOSZENIA - SZUKAM SPONSORA.
  • @Przemo_KK - Problem jest taki, że Pani Sylwia to porządny kibic a Ty ją do sponsorów odsyłasz. .. ;)
  • @Przemo_KK - Jaki medialny, niemedialny. Jeżeli dla kogoś szczypiorniak nie jest atrakcyjny to nie przyjdzie i za darmo. Niszowy sport dla niektórych i tyle. Odpowiem na zaczepkę niskiego lotu. Nie widzę jednego powodu by sponsorować atrakcje sportowe pani malkontent. Państwo już sponsoruje tych z 2 dziećmi. Nazywa się to 500+ a dla niżej uposażonych nawet 1000+ Sponsoruję to jak my wszyscy ze swoich podatków.
Reklama