UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypomnę, ze w pierwotnej wersji cen biletów, nie bylo mowy o darmowych biletach dla najmlodszych , nie bylo znizek dla posiadaczy kart KDR ani biletów grupowych (artykuł na portelu), stąd pierwsze pismo kibiców, w między czasie Pan Bugajny dodal ulgi, a dopiero później odpowiedzial na pismo. Gdyby nie kibice Startu, rodzina wielodzietna płaciła by po 30, 40 zl za wejscie na mecz! Gdzie wtedy byli kibice i dyrektor mebli?
  • A skąd info o pierwotnej wersji cennika? Z tego co mi wiadomo cennik i regulamin był w trakcie opracowywania więc nie wiem skąd kibice wzięli info że nie będzie zniżek dla dzieci czy zorganizowanych grup? Moim zdaniem niepotrzebne bicie piany wynikające z niedoinformowania, bo nie wierzę (albo mam nadzieję), że z niechęci do konkretnych osób. Ewentualnie ktoś celowo wprowadził Klub Kibica w błąd, tylko po to żeby go ośmieszyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    abelard(2016-09-15)
  • @abelard - Info o cenach biletów i karnetów pochodzi z artykułu "kibicuj elbląskim drużynom" na portelu z 22.08.Piszesz "Ewentualnie ktoś celowo wprowadził Klub Kibica w błąd, tylko po to żeby go ośmieszyć. " Tym kimś jest Piotr Kowal, kierownik hali.
  • @MMes - Ty to serio piszesz? Pokaż mi choć jeden akapit w przytoczonym artykule gdzie jest zapisane, że dzieci do lat 6 nie wejdą za darmo i nie będzie biletów grupowych. .. Ludzie, są telefony, na stronie hsw są normalnie dostępne numery do sekretariatu czy kierownika hali, zanim zacznie się bić pianę warto zadzwonić i zobaczyć czy jest sens. Artykuł był nieprecyzyjny, ale wg mnie chodziło w nim tylko o przedstawienie nowych zasad dystrybucji karnetów. Moim zdaniem przez bezpodstawną reakcję Klub Kibica się ośmieszył i ciężko teraz będzie mu wywalczyć to o co (przynajmniej wg komentarzy) mu zależy - czyli bilet rodzinny. Trzeba zawsze najpierw dowiedzieć się o co dokładnie chodzi, gdzie idą karnety ile ich tak naprawdę się sprzedaje (bo widzę, że jest tu przekonanie, że to jakieś góry pieniędzy z ich sprzedaży będą) i może zamiast od razu iść na wojnę najpierw spróbować porozmawiać? Tak po ludzku? Przecież Klub Kibica też stanowi jakąś siłę, można wysłać odpowiedniego człowieka i postarać się wypracować jakieś wspólne stanowisko, a przynajmniej dowiedzieć się dokładnie o co tak naprawdę chodzi. Ja rozumiem, że niektórzy są w gorącej wodzie kąpani, ale moim zdaniem przez to czasami można więcej stracić niż zyskać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    abelard(2016-09-15)
  • @abelard - Panie ABlart, skoro padliście ofiarą niedokładności dziennikarskiej to zwracam honor, choć wtedy w klubie, także nie potrafili odpowiedzieć, co z ulgami dla dzieci i rodzin, no cóż, może nie musicie ich informować o tym za ile ICH kibice będą wpuszczani na ICH mecze. .. i tak z partyzantki robią się takie zamieszania, Panie.
Reklama