UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te jego rekordy to leżenie w rowie albo wycofanie się z super wynikiem. Idąc tym tokiem to ja miałem rekord świata w maratonie na początku, ale po 300 metrach się zmęczyłem.
  • ejże - chyba nie do konca znasz historie - Karas ma rekord swiata w 5 krotnym Ironmanie - i to w ciezkich warunkach w Meksyku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Płotka(2023-05-18)
  • @Płotka - Inni też maja i mieć będą. Co z tego wynika dla mnie i dla Ciebie??? Nic!!! To jego osbista walka z samym soba. On bije rekordy a górnik czasami placi zyciem za wydobycie węgla jak i inni.
  • Sam za Karasiem nie przepadam, ale.... No właśnie... można gościa krytykować, ale taką wybrał sobie ściezkę, robi to w czym jest dobry i co lubi, a jeszcze ma z tego niezły hajs. Zapytaj górnika czy lubi swoją pracę i codzienną niepewność czy uda się szczęśliwie wyjechać? Karaś prze 10-15 lat startów zarobi więcej niż robotnik na budowie i założe się że w wieku emerytalnym będzie od niego zdrowszy
Reklama