UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy nie ma w tym mieście rozsądnych osób, lekarzy, adwokatòw, urzędników, którzy zribiliby wreszczie porządek z tym warkoczącym samolotem?
  • Są. Wkrótce uprawomocni się wyrok sądu i będzie wreszcie z nim spokój.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Urzędnik(2024-07-07)
  • @Urzędnik - O, to coś nowego. Była jakaś sprawa w sądzie? Oby. Bo my już nie możemy znieść tego warkotu.
  • @Urzędnik - Też o tym słyszałam. Ponoć kilka majętnych osób w naszym mieście się za to postanowiło zabrać. Loty będą ograniczone do minimum. Prawie całkowity zakaz będzie.
  • Czemu tego nikt nie nagłośni? Byłoby nas więcej. Dużo osób włączyłoby się w to. Mamy już dosyć tego podniebnego terroru. To trwa już 7 lat. Żadne petycje nic nie dały. Mam nadzieję, że to prawda, że ten horror się skończy.
  • @Urzędnik - Mam nadzieję, że ta wiadomość o sprawie w sądzie, to prawda. My z żoną już nawet rozważaliśmy sprzedaż domu w Elblągu, bo nie możemy już znieść tego warkotu. Mieszkamy w Elblągu od zawsze inie było takich problemów. Niestety od 2017 roku nastała w Elblągu era tego okropnego samolotu. Może jest jakieś światełko w tunelu i ktoś powstrzyma te weekendowe loty?
  • Ten na Sadowej?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Majowa(2024-07-07)
Reklama