UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawa dla Panów za serducho na boisko, a dla kibiców za doping. Mam nadzieję, że urząd miasta pomyśli o dostosowaniu i udostępnianiu hali na Grunwaldzkiej bo brakuje miejsc dla kibiców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Kibic87(2024-10-06)
  • @Kibic87 - Kiedyś już ktoś wspomniał, że "boisko" na Grunwaldzkiej nie jest (podobno) wymiarowo dostosowane do boiska koszykarskiego. Poza tym, po co niby to robić? Żeby kibicom oglądającym mecz (a szczególnie dzieciakom) widoczność ograniczały poziome metalowe barierki, z których się śmieję odkąd oddano halę do użytku? Ta hala to "moloch", zaginąłby w niej bęben i doping kibiców. Lepiej grać i dopingować w hali mniejszej, bardziej kameralnej - takim "kotle" w którym jest hałas i odpowiednia atmosfera. Na Kościuszki jest w sam raz, miejsc tam nie brakuje :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    KibiczProstej(2024-10-06)
  • @KibiczProstej - Dlatego napisałem, że warto je dostosować. Byłeś dzisiaj na meczu? Przychodziły rodziny i wychodziły bo nie było miejsc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kibic87(2024-10-06)
  • @Kibic87 - Byłem na meczu. Było sporo miejsc na górnych trybunach za obiema bramkami. Więc rodziny, o których piszesz widocznie nie wiedziały jak tam trafić. Ich strata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    KibiczProstej(2024-10-07)
Reklama