Concordia wygrała z Dębem (piłka nożna)

Elbląg, Concordia wygrała z Dębem (piłka nożna)

Z trzema punktami wrócą z Dąbrowy Białostockiej piłkarze Concordii. Pomarańczowo-czarni wygrali po golu Krzysztofa Niburskiego 1:0 (1:0).

W pierwszej połowie elblążanie mieli przewagę, którą udokumentowali golem w 13 min. gry. Z prawej strony dośrodkował Paweł Sagan, a Krzysztof Niburski uderzył pod poprzeczkę. Pomarańczowo-czarni byli w pierwszwej odsłonie zdecydowanile lepszym zespołem i do przerwy zasłużenie prowadzili 1:0.
       Po zmianie stron Concordia kontrolowała przebieg meczu. W 70 min. elblążanie mieli okazję na podwyższenie rezulatlu, jednak w sytuacji sam na sam Essomba nie był z stanie pokonać bramkarza Dębu. W doliczonym czasie gry kolejną szansę na zdobycie gola dla przyjezdnych miał Martin Strach, ale uderzył obok bramki. Ostatecznie Concordia wygrała z Dębem 1:0.
       Pomarańczowo-czarni byli w niedzielę zdecydowanie lepszą drużyną i zdobyli zasłużony kmplet punktów. W najbliższej kolejce Concordię czeka wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Biała Piska.

Dąb Dąbrowa Białostocka – Concordia Elbląg 0:1 (0:1)