W sobotę (4 lutego) w hali CSB odbył się turniej halowej piłki nożnej w kategorii wiekowej U-8, której gospodarzem i organizatorem był Miejski Klub Sportowy „Concordia” Elbląg. Chłopcy pokazali niesamowity poziom gry w piłkę nożną, ambicję i waleczność, a wszystko w myśl zasady fair play.
W finałowym meczu Concordia spotkała się z Olimpią 2004. Emocje sięgały zenitu. Po bardzo ciekawym pojedynku i remisie 0:0 zwycięzcę miały wyłonić karne. Doskonale bronili bramkarze, a jedynego gola udało się strzelić pomarańczowo-czarnym.
Organizatorzy dziękują wszystkim za udział oraz doping, szczególne podziękowanie kierując dla E.Leclerc za dotychczasową pomoc.
Grupy:
A: Concordia Elbląg I, Olimpia Elbląg, Don Bosco Ostróda, Pomezania Malbork
B: Concordia Elbląg II, Olimpia 2004 Elbląg, UKS Jedynka Reda, Conca Stars
Mecze grupowe:
Concordia I – Olimpia 1:0
Concordia II – Conca Stars 2:0
Olimpia – Don Bosco Ostróda 0:1
Olimpia 2004 – Concordia II 1:0
Concordia I – Pomezania 0:0
UKS Jedynka – Conca Stars 1:1
Don Bosco – Pomezania 1:0
UKS Jedynka – Olimpia 2004 0:1
Concordia I – Don Bosco 1:0
Concordia II – UKS Jedynka 0:0
Olimpia – Pomezania 1:0
Olimpia 2004 – Conca Stars 1:1
Faza finałowa:
Concordia I – Conca Stars 5:0
Olimpia – Concordia II 1:1, k. 1:2
Olimpia 2004 – Pomezania 1:0
UKS Jedynka – Don Bosco 1:3
Półfinał o miejsca 5-8
Conca Stars – Olimpia 1:2
Pomezania – UKS Jedynka 1:2
Półfinał o miejsca 1-4
Concordia I – Concordia II 4:0
Olimpia 2004 – Don Bosco 3:0
Mecze o miejsca:
7-8 Conca Stars – Pomezania 0:2
5-6 Olimpia – UKS Jedynka 0:1
3-4 Concordia II – Don Bosco 0:0, k. 1:2
1-2 Concordia I – Olimpia 2004 0:0, k. 1:0
Końcowa klasyfikacja:
1. Concordia Elbląg I,
2. Olimpia 2004 Elbląg
3. Don Bosco Ostróda
4. Concordia Elbląg II
5. UKS Jedynka Reda
6. Olimpia Elbląg
7. Pomezania Malbork
8. Conca Stars
Nagrody indywidualne:
Nagroda spikerów: Marcel Rybicki – Don Bosco
Najbardziej waleczny zawodnik: Adam Świątek – Pomezania
Najmłodszy zawodnik turnieju: Jurek Sukow – Conca Stars
Król strzelców: Kuba Szpakowski – Olimpia 2004 (6 bramek)
Najlepszy bramkarz: Kuba Budka – Concordia I (nie wpuścił bramki przez cały turniej) Najlepszy zawodnik: Kacper Matusiak – UKS Jedynka
Najlepszy technik: Oliwier Masiewicz – Concordia II
Nagroda dla trenera zwycięskiej drużyny: Łukasz Nadolny – Concordia I
Z różnych przyczyn na turniej nie dotarły zespoły Lechii Gdańsk, Bałtyku Gdynia oraz Huragana Morąg.
Organizatorzy dziękują wszystkim za udział oraz doping, szczególne podziękowanie kierując dla E.Leclerc za dotychczasową pomoc.
Grupy:
A: Concordia Elbląg I, Olimpia Elbląg, Don Bosco Ostróda, Pomezania Malbork
B: Concordia Elbląg II, Olimpia 2004 Elbląg, UKS Jedynka Reda, Conca Stars
Mecze grupowe:
Concordia I – Olimpia 1:0
Concordia II – Conca Stars 2:0
Olimpia – Don Bosco Ostróda 0:1
Olimpia 2004 – Concordia II 1:0
Concordia I – Pomezania 0:0
UKS Jedynka – Conca Stars 1:1
Don Bosco – Pomezania 1:0
UKS Jedynka – Olimpia 2004 0:1
Concordia I – Don Bosco 1:0
Concordia II – UKS Jedynka 0:0
Olimpia – Pomezania 1:0
Olimpia 2004 – Conca Stars 1:1
Faza finałowa:
Concordia I – Conca Stars 5:0
Olimpia – Concordia II 1:1, k. 1:2
Olimpia 2004 – Pomezania 1:0
UKS Jedynka – Don Bosco 1:3
Półfinał o miejsca 5-8
Conca Stars – Olimpia 1:2
Pomezania – UKS Jedynka 1:2
Półfinał o miejsca 1-4
Concordia I – Concordia II 4:0
Olimpia 2004 – Don Bosco 3:0
Mecze o miejsca:
7-8 Conca Stars – Pomezania 0:2
5-6 Olimpia – UKS Jedynka 0:1
3-4 Concordia II – Don Bosco 0:0, k. 1:2
1-2 Concordia I – Olimpia 2004 0:0, k. 1:0
Końcowa klasyfikacja:
1. Concordia Elbląg I,
2. Olimpia 2004 Elbląg
3. Don Bosco Ostróda
4. Concordia Elbląg II
5. UKS Jedynka Reda
6. Olimpia Elbląg
7. Pomezania Malbork
8. Conca Stars
Nagrody indywidualne:
Nagroda spikerów: Marcel Rybicki – Don Bosco
Najbardziej waleczny zawodnik: Adam Świątek – Pomezania
Najmłodszy zawodnik turnieju: Jurek Sukow – Conca Stars
Król strzelców: Kuba Szpakowski – Olimpia 2004 (6 bramek)
Najlepszy bramkarz: Kuba Budka – Concordia I (nie wpuścił bramki przez cały turniej) Najlepszy zawodnik: Kacper Matusiak – UKS Jedynka
Najlepszy technik: Oliwier Masiewicz – Concordia II
Nagroda dla trenera zwycięskiej drużyny: Łukasz Nadolny – Concordia I
Z różnych przyczyn na turniej nie dotarły zespoły Lechii Gdańsk, Bałtyku Gdynia oraz Huragana Morąg.
Darek B.