UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak można stosować znieczulenie podczas porodu??? Sama rodziłam dzieci w sposób naturalny, bez żadnych leków, znieczuleń. Nie wyobrażam sobie inaczej. Dzieci urodziły się zdrowe, każde otrzymało po 10 punktów w skali Abgar. Dzięki naturalnym porodom dzieci nigdy nie miały zaburzeń integracji sensorycznej, dobrze ssały pokarm i nie miały żadnych dysfunkcji. Ból jest potrzebny, żeby urodzić zdrowe, normalne dziecko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    15
    Zgodnie z naturą(2024-06-17)
  • @Zgodnie z naturą - Albo jesteś facetem, który nie wie o czym mówi, albo prostą kobietą, która szczęśliwie urodziła w bólu i oczekuje, aby inne kobiety też cierpiały. Mam dwoje dzieci. Też rodzone naturalnie. Też w bólu. Jedno z nadmiernym napięciem mięśniowym. Drugie ze słabym napięciem mięśniowym, z zaburzeniami sensorycznymi. Na cholerę był mi potrzebny ból, który ma wpływ według ciebie na dziecko, a według mnie tylko na mnie? Piszesz o porodzie naturalnym. Ze znieczuleniem też jest naturalny!!!
Reklama