UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lato z radiem w śniadaniowej tv pokazało jak Elbląg wyludniony, raz że wakacje, dwa że sami starsi i dzieci ! Elbląg pokazany pięknie, jego walory architektoniczne mega wrażenie i tym możemy się poszczycić, ale praca, zarobki brak rozwoju i potencjalu i ciągle pomysłów wygląda tu źle! Miasto dla seniorów tak dla ludzi rozpoczynających dorosłe życie nie!
  • Dokładnie a Góry Chrobrego nie da się zagospodarować. Tu nic się nie opłaca tylko Lato z Radiem jak ekipa z PO.
  • Mnie sie podoba jak jes3,cisz spokoj. Na zarobki nie narzekam, prace mam fajną, emeryturę też calkiem niezła. Nic więcej w tym miecsci mi nie trzeba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    14
    Młody emeryt(2024-07-28)
  • Masz pomysł na Górę Chrobrego to nam ją zdradź. Elblążanie zawsze znajdą”dziurę w całym „. Jak nie kolej nadzalewowa to Bażantarnia. I tak w kółko, zawsze źle.
  • Już przestań narzekać. Elbląg w tv bo oglądałem prezentował się pięknie. Porownujecie ciągle do Gdańska, że wszystko naj. Mieszkam tutaj już od kilku lat i mam całkiem odmienne zdanie. Ale co mogą mówić ludziska co przyjadą na dzień, parę dni, popić, po imprezowac i jadą spowrotem. Mam się podniecać długa do Motławy gdzie chodzą masy ludzi, co w tym interesującego. To już na monciaku więcej można zobaczyć. Brawa dla prezydenta Elbląga że był obecny na koncercie, chociaż nie moja bajka widać że chłop się stara. Jeśli mieszkańcy mu pomogą i będzie Die z nimi liczył Elbląg naprawdę może stać się ważnym turystycznie i mieszkaniowo miastem.
Reklama