UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zrobić zatoczki dla samochodów a najlepiej dzieci niech chodzą pieszo do szkoły może ten marsz odbierze im czas na komórkę ? Płaczą że są chore, zmęczone, depresja a nie widzą powodu zgody na trwałe upośledzenie ! Ja chodziłem zawsze na pieszo a do szkoły było dwa km. Zaspy, śnieżyce czy deszcz nie było zmiłuj się ! Dziś jestem po sześćdziesiątce szczupły i zdrowy a co będzie z tym pokoleniem ?
  • Co nas obchodzi jak jest na podlasiu i że byłeś biedny? Niby po 60,a nie ogarnia, trochę się na świecie zmieniło i że to szkoła o profilu sportowym i nie chodzą tu dzieci wyłącznie ze ścisłej okolicy, ale też spod Elbląga. Im też karzesz zasuwać z buta po 10km np. z bielan? Jak mój ojciec miał 25 lat to na auto mógł sobie tylko z okna popatrzeć, jak ja miałem 25,to już dawno miałem swoje własne. Według twojego toku myślenia, to nie powinienem mieć auta, bo kiedyś to ludzie nie mieli?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    29
    DasModel(2024-09-09)
  • @DasModel - Nie przyjacielu, nie oto chodzi ! Auto miałem i mam tylko o samopoczucie i dobro dzieci miałem na uwadze. Oczywiście że jak daleka to wskazane auto. To że inne czasy to nie znaczy że się zatrzymałem, przeciwnie cały czas po świecie idąc łeb w łeb z tym wyzwaniem techniki jak wszyscy...
  • @DasModel - według jego toku rozumowania z dobrodziejstw teraźniejszości trzeba umieć korzystać
  • @DasModel - A na UJ się trzesiesz?
  • Najgorsze jest to że dziś młodzi mierzą wszystkich jedną miarą, określając zacofany, tak jakby ich pokolenie wymyśliło internet i komórki ! My mamy przewagę tzw. życiową mądrość ! My bez netu i komórki świat objechaliśmy wiele razy i dziś mając to wszystko też wyjeżdżamy bo tego wymaga życie, technologia idzie w parze. Pozostaje zamilknąć bo i tak żaden argument i dowód nie dotrze do nich bo dziś bez internetu i komórki nie wiedzą gdzie wisła płynie. Czas leci a wiek każdemu przybywa jednakowo...
  • z modelem, jak sama nazwa mówi, się nie dyskutuje, podobnie jak z np czy gg
Reklama