UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Miałoby to sens z wypożyczalnią rolek. A tak nie do końca.
  • Znowu źle. To już taka mentalność elblążan, że nie ważne jakie są realizowane inwestycje, zawsze coś się nie podoba. Hashtagi: #superrolkowisko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    martula4(2023-06-27)
  • Jak powiedzieć, że jesteś z Elbląga nie mówiąc, że jesteś z Elbląga.
  • Rolki majątek nie kosztują. A i przyjemniej jeździć w swoich rolkach, które po kilku jazdach idealnie dopasowują się do kształtu stopy. Nie wspominając już o kwestiach higienicznych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Rollerblade(2023-06-27)
  • @Rollerblade - Dobre rolki z twardą skorupą to wydatek powyżej 1000 zł. :) Z tanich to tylko Oxelo z Decathlonu nadają się do jazdy.
  • Rolek i łyżew nie powinno się wypożyczać, to są rzeczy indywidualne, tak jak buty...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Obserwator 2(2023-06-27)
  • @Obserwator 2 - Tak higieniczny geniuszu wiec idąc raz w roku na kręgle masz buty do kręgli. np.
  • @Rollerblade - Dobre rolki na dorosłego kosztują 900 zeta. Łyżew też nie posiada większość dorosłych jak Helena się zamrozi. Od tego są wypożyczalnie.
  • A ja kupiłam i łyzwy i rolki, nie wydałam na nie majątek. Mogę iść i jeździć. W wypożyczalniach też nie mają super, więc po co takie gadanie że to tyle kosztuje. Kupić tańsze takie jak w wypozyczalni by były, do tego zjeżdżone, wykrzywione, może i śmierdzące, i jeździć.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jadzisiaj(2023-06-28)
Reklama