UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • pudrowanie miasta duchów żeby żyło :D no tak usmiechnięta polska, inwestycje mega :d pkb rośnie a dolar spada
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    14
    pffff(2024-06-27)
  • @pffff - zapraszam na ul Agrykola dopiero zrobi wam się zielono szkoła 3 zamkneła bramy i wszystkie auta stoją na trawnikach nie wiem czy gdzieś w Polsce jest gorszy jeszcze park wiadomo Policja praktycznie nie istnieje nie mówiąc o tych dzielnych strażnikach którzy nie wiem czego strzegą w tym uśpionym mieście tu wszystko się kończy czasem odnoszę wrażenie że to prywatne ranczo, folwark policji i straży miejskiej tu nie ma znaków i przepisów tu rządzi klan wesołego Rodzera policja potrafi tylko stać z radarem i ukarać kogoś bo mu noga za bardzo poleciała w podłogę gdy zwróciłem uwagę policjantowi który stał na wejściu do parkua obok niego na znaku zakazu wjechało auto spytałem dlaczego pan nie reaguje znak zakazu park auta wjeżdzają odpowiedział to nie moja działka
  • POLICJA PILNUJE TYLKO W NIEDZIELĘ, w czasie mszy porannych. Podobno z powodu telefonów pewnego nadgorliwego chrześcijanina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    wronek(2024-06-27)
Reklama