UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A teraz z życia wzięte, robiłam remont, wymieniałam meble, zgłosiłam do PCK, że ze darmo oddam, abym tylko je zabrano. meble byly w bardzo dobrym stanie, gdyby nie to, że ma 2 pokoje, a nie 3,bym ich nie oddała, pakowne, jasne. .przyjechała pani obejrzała, zrobiła zdjęcia, meble miały być dla córki, bo nie ma żadnych, a nie stać ją było na kupno nowych. Na drugi dzień, pani przyjechała o powiedziała, że córce się nie podobają, choć rozmiarowo pasowały. Nie wiem, na jakie meble liczyła córka tej pani, rozumiem, że może mieć inny gust, ale jak bym nie miała żadnego meble, wzięłabym te co są, a potem kiedyś sobie wymieniła na lepsze, było mi po prostu smutno, chciałam pomoc, nie biorąc nic w zamian. .. ale pomimo tej sytuacji, wrzucam dalej odzież do specjalnego pojemnika PCK, bo może ktoś skorzysta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    1
    Tosia58(2021-04-13)
  • @Tosia58 - No mnie Pani zniechęciła, lepiej faktycznie wyrzucić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    No nic(2021-04-13)
  • @Tosia58 - Tak. Skorzystają handlarze na rynku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    sąsiad 12q(2021-04-13)
  • @Tosia58 - Też klika razy chciałam oddać dla potrzebujących. Zgłosiłam chęć oddania. Zostałam wystawiona do wiatru. Nikt się po rzeczy nie pojawił. I nie były to przeżytki z PRL gdyby ktoś chciał zarzucić, że się śmieci chciałam pozbyć. Teraz wywalam przy śmietniku- jak ktoś chce skorzysta.
  • @Tosia58 - To nie są pojemniki PCK one są wynajęte ciucholandą
Reklama