UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie ten ten temat kalafiorem wisi. Kiedy widzę łajdactwo na całość a potem protest i hasła moja brożka moja sprawa to dajemy jawny nakaz prawa do seksu bez zabezpieczeń bo zawsze można usunąć. Sprawa druga jeśli prawa kobiet nie dotyczą mężczyzn to alimenty też są nie fer ?
  • jeśli chodzi o prawa kobiet to najpierw trzeba skonczyc z dyskryminacją emerytalną mężczyzn... Dlaczego BEZDZIETNE wygodnickie feminiistki i karierowiczki idą na ciepłą emeryturkę w wieku 60 lat a harujący budowlaniec który wychował 2jkę dzieci musi tyrać do 65tki???? Już nie mówiac że to facet ma narażać życie gdy przyjdzie wojna i za to też brak jest jakiejkolwiek gratyfikacji... Resumują TAK dla wieku 60lat dla kobiet ale tylko tych które urodziły dziecii. Powinno być że wszyscy mają wiek 65lat i za kazde wychowane dziecko dostaje się np 3 lata szybszej emerytury
  • Kobiety, które przechodzą na "emeryturę" w wieku 60 lat nie dostają swojej pełnej emerytury, tylko świadczenie przedemerytalne obliczane na podstawie składek do ZUS i składek na OFE. Dopiero kiedy skończą 65 lat i osiągną powszechny wiek emerytalny równy mężczyznom otrzymają swoją pełną emeryturę składającą się z kapitału początkowego, składek ZUS i OFE. Jakaś część z tych kobiet nie dożyje 65 lat, większa część z nich nie jest BEZDZIETNA. Jeśli kobieta nie miała dzieci a pracowała, to przepracowała więcej lat niż ta co miała np.3 dzieci, prawda? A czy to że kobieta jest bezpłodna oznacza że ma dłużej harować? No nie lepiej siedzieć na d**8,rodzić bombelki co dwa lata i żyć z 800 plus i wszelkiej maści zasiłków. I dostać emeryturę za free.
  • Człowieku pogięło cię? Emerytura dla tych co rodziły dzieci, ale nie dla tych co nie rodziły, ale pracowały??? Tylko facecik o małym rozumku mógł napisać taką bzdurę.
Reklama