UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak tak. Jak koncerty to tylko Jureczek dla zaszczepionych ale jak kaska to od każdego dobra. No to się właśnie rozpędziłem i już wrzuciłem. Robiłem w EOK pierwszą i każdą następną orkiestrę. Ale wizerunek Owsiaka runął rok temu. .Dzielenie, strach przed władzą, a taki bohater. Sory wolę pomagać osobiście, ale ten człowiek już dla mnie nie istnieje. Przepraszam wszystkich którzy myślą inaczej - ja widzę to z perspektywy czasu tak. .Skoro stop dyskryminacji to stop. Nie ma ani czasu ani miejsca na odcienie szarości. Trzeba się jasno określić po której jest się stronie. .. I nikt mi nie będzie mówił co mam robić, kiedy i gdzie. Niech każdy zajmie się sobą i nauczy podejmować odpowiedzialne decyzję razem z ich skutkami. Bo nikt nie jest niczyim niewolnikiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Wolny50(2022-01-21)
  • @Wolny50 - Masz 1000% racji. Wyjąłeś mi to wszystko z ust i w tym samym kontekscie napisałem swój post powyżej. Tylko chciałbym żeby ktoś rzetelnie proszę napisał czy to rzeczywiście prawda że na jego koncertach stosowali segregacje sanitarną??? Nie oglądam TV więc nie jestem aż tak w temaie ale jeśli się to potwierdzi to Jurek i WOSP przestają dla mnie istnieć i gardzę nimi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    don_orleone(2022-01-22)
  • @Wolny50 - to ty Karol ? Jeśli tak - to teraz widzisz kto żyje we własnym świecie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Abnegat(2022-01-22)
Reklama