UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a co się dzieje w opuszczonym budynku przy Kopernika? szedłem niedawno - wszystko niszczeje - a tam byłyby idealne warunki na kolejny ZOL - bo niestety dużo ludzi czeka na taką opiekę - po operacjach, zabiegach lub gdy wyjdą z OIOM-u. Żeby nie było takiej sytuacji jak w Legnicy - 2,5 roku leży pod respiratorem, bo tak i co mi zrobicie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    0
    respirator pomocny(2023-04-17)
  • @respirator pomocny - I oni ciągle mają 30% poparcia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Jak to możliwe?(2023-04-17)
  • @respirator pomocny - Czy chodzi o budynek po niedawnym hospicjum??? Jesli tak, to rowniez mnie zastanawia, kto obecnie go zajmuje??? Widac ewidentnie, ze KTOS tam mieszka. Swiatla pozapalane, firanki w oknach itp. Podobno Ukraince?!, ale nie wiem na pewno. Ktos wie???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Zainteresowani(2023-04-18)
  • @Zainteresowani - Plotkarz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    ...........(2023-04-18)
  • @respirator pomocny - 2,5 roku pod respiratorem to już wyczyn! No i musi być naprawdę fachowa opieka, a nie jak u nas. Ode mnie z rodziny osoba z covid trafiła pod respirator w stanie dość dobrym, bo całkowicie przytomny i świadomy z saturacją 90%. Przez pierwsze dni podawano minimum tlenu. Ale po drodze załapał mnóstwo różnych bakterii. I nagle odkręcono tlen na 100% !!! I niestety... zator lub rozerwane płuca... O groźnych bakteriach nic nie wspominają... I tak u większości po 2 tygodniach koniec.... A tu mistrzostwo świata!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    elbin1(2023-04-18)
Reklama