UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wprawdzie ten wpis nie odnosi się do widoków przy ul. Fromborskiej, ale tytuł "Widok mało estetyczny" mimo wszystko pasuje jak ulał. Ale do rzeczy... Domyślam się, że Redakcja nie ma wpływu na reklamy (bo umowy, bo przysyłają, bo... ), ale czegoś równie nieestetycznego jak konterfekty niejakiego Rachonia i niejakiego (niejakiej?) Wojciechy Cejrowskiego (głupio brzmi, ale tak wynika z reklamy), z obrzydziły mi cały wtorek. Proszę pokornie Redakcję - niech reklamy zamieszcza (bo musi), ale niech te pyski zaczernia!!!! Pokornie proszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    34
    wierny czytelnik Janusz S.(2024-04-09)
  • @wierny czytelnik Janusz S. - Ten obrażliwy, chamski komentarz powinien być z punktu usunięty. Wiadomo, że dziennikarze wulgarnie obrażani nie maja nawet pojęcia o tym, że jest jakiś portel w Elblągu, ale redakcja przecież czyta. I co, kręci bekę ? Jest śmiesznie ? Z nich można ? Takie klimaty wam leżą ?
  • Szanowny Anonimie! Ten komentarz nie jest ani bardziej obraźliwy, ani bardziej chamski niż wystąpienia Rachonia w TV Rewolucja czy jak jej tam, albo wynurzenia Wojciecha Cejrowskiego w słynnym już z chamstwa i prostactwa "WC Kwadransie". Używanie wobec funkcjonariusza propagandowo-partyjnego Rachonia pojęcia dziennikarz uwłacza środowisku dziennikarskiemu, w absolutnej większości składającemu z ludzi normalnych, oddanych swojej pracy. Także Cejrowski bezcześci pamięć ojca Stanisława Suwerena Cejrowskiego, wybitnego animatora polskiego Jazzu, wieloletniego prezesa Polskiego Stowarzyszeni Jazzowego, którego miałem zaszczyt i przyjemność poznać. I tyle mój drogi Anonimie w kwstii obrażalstwa i chamstwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    wierny czytelnik Janusz S.(2024-04-10)
Reklama