UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niestety, takim jesteśmy narodem. Mogło by być fajne miejsce odpoczynku, a narazie jest wysypisko. Tak samo Jelenia Dolina syf bród.
  • to nie kwestia narodu a wychowania, tego nowoczesnego bezstresowego
  • czyli w dalszym ciągu my Polacy, to nie tylko młodzież śmieci. Byłem ostatnio w Krynicy Morskiej i Gdańsku Brzeźnie, chciałem przejść się lasem, ale obrazki odstraszyły mnie, butelki, puszki, papierowe opakowania. Często i dużo jeżdżę samochodem, nieraz z samochodu przede mną reklamówki ze śmieciami lecą z okna, często z maca.
  • I dlatego przestałem odwiedzać Maca. Kojarzy mi się z wieśniakami i tymi reklamówkami na poboczach.
  • To nie naród. W każdym kraju mieszka takie bydło. Rodzice mają gdzieś. Z przerażeniem patrzę co się dzieje po zmroku w dzielnicowych alejkach. Co się dziwić. W biały dzień widziałem rozhahaną "maDkę" z sebixem i 3 dzieci, która z dziką radością cisnęła pustą butelkę po piwie prosto w krzaki. Na oko miała niewiele ponad 30 lat. Nie mogłem się powstrzymać od zwrócenia uwagi, bo sam byłem z dzieckiem, któremu bardzo na głos wytłumaczyłem, że tak właśnie nie wolno robić, tak żeby grażyna z sebixem usłyszeli.
  • ja zwróciłem (często reagowałem) na rzucane śmieci, ale... raz zareagowałem na niedopałka rzuconego z auta skończyło się interwencją policji i próbą ukarania mnie za.... brak dokumentów, przegląd auta miałem na karteczce z SKP, ubezpieczenie sprawdzili w systemie - ale dowodu nie miałem przy sobie. sprawa wygrana w sądzie - ale to mnie wyleczyło od reakcji - lepiej się odwrócić - bo zawsze coś na Ciebie może "wyniknąć".
  • Chyba ty taki jesteś brudasie. Mi by do głowy nie przyszło żeby wyrzucić śmieci gdzie indziej niż do śmieci. Widać że nie otrzymałeś dobrego wychowania
  • Wy niestety jesteście takim narodem, dziś dorobiliście się domów pod miastem na złodziejstwie a nie opłacacie wywozu za śmieci i śmiecicie gdzie popadnie i na osiedlach- blokowiskach
Reklama