UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hahahahah znajomością języka angielskiego hahahahah już to widzę "kali przyjść kali przynieść". już ja znam tych wszystkich "anglistów i poliglotów" co w CV pisze poziom C2 a rzeczywiscie jest A1 hahahah śmiech na sali hahahah
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    19
    LuckyBarrel(2022-12-20)
  • @LuckyBarrel - No to idź tam i z nimi pogadaj po angielsku, zobaczymy czy masz rację.
  • Ja ju byłem i rozmawiałem. W CV jest napisane poziom na przykład C1+ certyfikat a co do czego taka osoba nic nie rozumie i nie potrafi się nawet odezwać. Ma blokadę. Blokada przy obcym języku to normalne na poziomie A1 A2 ale na pewno nie na C1 hahahahah ale widać że nie masz o tym bladego pojęcia bo też nic nie umiesz. Żenada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    LuckyBarrel(2022-12-20)
  • W wszyscy ktorzy dajecie łapki w dół jestescie właśnie takimi pseudo anglistami. Nie znacie języka ale chcielibyście aby inni myśleli że znacie. Potem życie wszystko weryfikuje. Gęba na kwintę i boicie się odezwać. Haaa tffuuu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    LuckyBarrel(2022-12-20)
  • @LuckyBarrel - A gdzie ty uczyłeś się angielskiego? W King's Collage London? A może Queen Mary University of London? A nie, ty pewnie studiowałeś na Imperial Collage London :))))))
  • Pewno w Centrum Nauki i Biznesu ”Żak”
  • Tak sie sklada ze mam okazje widziec jak w elblaskich instytucjach kultury i edukacji a takze urzędach wygląda znajomość języków. Są osoby zatrudnione do kontaktów w języku angielskim niemieckim czy rosyjskim i MAJĄ ZA TO PŁACONE a co do czego, jak przyjeżdżają delegacje zagraniczne to co się okazuje? Ani be ani me tylko ryj czerwony ze wstydu. I wtedy wołają osoby które faktycznie znają języki aby pomogły aby nie było wstydu. Tylko że pytanie jest PO CO KŁAMIESZ jedno z drugim że znasz angielski jak wychodzisz na idiotę ale oczywoście nie przeszkadza ci BRAĆ PIENIĄDZE.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    LuckyBarrel(2022-12-20)
Reklama