UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak były banknoty Euro okolicznościowe to w centrum informacji trzy razy odbiłem się od drzwi. Za czwartym razem juz nie poszedłem i kolejny raz już nigdy się nie udam. Oczywiście banknotu nie kupiłem a chciałem.
  • Co ty za bzdury gadasz człowieku. Godziny otwarcia są na stronie internetowej, a można też było zakupić banknoty 0 euro z wysyłką listem poleconym, ja tak mój zakupiłem. Można też zadzwonić i uzyskać informacje, ale to widocznie nie przyszło do twojej małej główki.
  • Do twojej wielkiej głowy, byłem w godzinach urzędowania ale jeśli ktoś miał inne prace to wybacz nie moja wina.
  • Bredzisz. Nigdy nie odbiłem się od drzwi.0 Euro mam. Magnesy mam. Koszulki mam. Puzzle mam. I wszystko za pierwszym podejściem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    MajorTom(2022-12-20)
  • @MajorTom - To masz szczęście a ja pecha, no cóż, nigdy juz tam nie zajrzę a Euro niech sobie juz wsadzą ale w...
  • @MajorTom - To masz szczęście a ja pecha. Niestety już nigdy tam nie pójdę. Zawiedli mnie i moje nadzieje.
Reklama