UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ogląda ktoś TVP z Elbląga ? Właśnie widziałem jak się elblągi rzuciły na darmowe t-shirty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    elbląski plebs(2024-07-27)
  • @elbląski plebs - Ja oglądam PNŚ. Czekam z niecierpliwiścią na to, czy Elbląg zaprezentuje przed całą Polską swoją główną atrakcję weekendową. Mianowicie ten stale krążący i hałasujący samolot. Pokażcie proszę jak się on wznosi i jaki dźwięk przy tym wytwarza. Właśnie wypowiada się Pan z Bractwa Przyrodniczego, mówi, że w Elblągu budzi nas śpiew ptaków. Mnie dzisiaj obudził warkot samolotu. Mieszkamy w innych miastach? Jeszcze raz. Pochwalcie się przed całą Polską tym samolotem. Przecież mieszkańcy tak go uwielbiają.
  • Pochwal się przed całą Polską. Idź na bulwar i opowiedz jakie to masz ciężkie życie w Elblągu. Tylko nie wiem czy zdążysz skoro wstajesz przed południem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    chce zobaczyć ten pysk(2024-07-27)
  • "Mianowicie ten stale krążący i hałasujący samolot" - Podobnie jak bardzo wielu Elblążan, bardzo LUBIĘ ten samolot, cieszę się, że sobie lata. Czekam na to cały rok. Nie podoba się, Tobie, wyprowadź się stąd daleko i popraw folię na głowie.
Reklama