UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zablokowanie skrętu w lewo z wyjazdu z parkingu przy Biedronce na Nowowiejskiej to mistrzostwo szczytowania urzędniczej głupoty. Nowowiejska nie jest jezdnią o szczególnym natężeniu ruchu a sposób, w jaki można to zrealizować - poprzez pokonanie dwóch skrzyżowań, w tym jednego ze światłami dwukrotnie to po prostu wymysł mocno nietrzeźwej osoby. Już niedługo wybory prezydenta i samorządu miasta. Zwróćmy uwagę na kandydata, który w programie będzie zapowiadał że się zajmie układem drogowym Elbląga i zadeklaruje wolę naprawy głupoty poprzedników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    Ja też tu mieszkam(2021-08-09)
  • @Ja też tu mieszkam - A ja uważam, że zablokowanie skrętu w lewo na Nowowiejskiej od Biedronki jest dobrym pomysłem, bo inaczej byłby tam same wypadki. .. Tak niestety jeżdżą ludzie po mieście i to nie tylko złotówy emeryci. .. Dobrym rozwiązaniem jest proponowana przez Pana Macieja możliwość zawracania z Nowowiejskiej na światłach. Ps. Panie Macieju proszę się nie obrażać za złotówy ale to Pana "koledzy"przez długie pracowali na taką opinię. .Dużo roszczeniowych emerytów mundurowych. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    5
    Anonimek1(2021-08-09)
Reklama