UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Buahahaha. Służycie??? To jakiś żart. Nie bez przyczyny na was złotówy wołają. Jeździcie jak święte krowy mając przepisy w nosie. Zdzieracie za przejazdy piszcząc na tańszego ubera. W dobie GPSa już wasze licencje są nic nie warte. Zmieniać zawód jak się nie podoba. No nie wierzę, że się tu złotówy żalą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    94
    15
    Czaskowski(2021-08-09)
  • @Czaskowski - Tak służymy. Bo jak deszczyk pada a autko nawaliło i tramwaj będzie za pół godziny a daleko do przystanku to gdzie się dzwoni. .. ?! po taksówkę! Złotówa ok ale nikogo nie oszukuję i nikogo na nic nie naciągam!!! Jak Cię nie stać na taksówkę chodź sobie piechotą albo jeździj autobusem!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    12
    Maciej Taksówkarz(2021-08-09)
  • @Maciej Taksówkarz - Jak wejdzie bolt czy uber to inaczej będziesz piszczał. To też mnie fascynuje. Ta wasza wyższość nad innymi. Czasy komuny i splendoru zawodu taksówkarza dawno już minęły. Te gadanie, że mnie nie stać to jakaś dziecinada. Jak auto mi nawali to zamówię bolta i będę się pięknie uśmiechał jadąc obok postoju i patrząc na rdzewiejące taksówki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Czaskowski(2021-08-09)
  • @Czaskowski - Trocheś nie na czasie Paaaaanie, bo Bolt to w EGu jest już od dawna. Inna sprawa, że mało kto z niego korzysta, więc podaż pojazdów jest mała (nawet tak mała, że przez kilka niedawnych miesięcy nie jeździł NIKT). Jak chcesz, żeby działał to zamawiaj, a nie piszesz komentarze na złość Panu Maciejowi, że jak Bolt wejdzie to "to czy tamto", boś go chyba nigdy nawet nie zamawiał jeszcze. Ja też wole Bolta i jak tylko jest dostępny pojazd to wybieram go w pierwszej kolejności - taxi tylko w ostateczności. Jak ktoś pisał, komuna minęła, dziś sie wyciaga telefon, klik klik i widzisz na mapie jak do ciebie jedzie, a nie telefony, może ktoś odbierze, może nie, potem stoisz i czekasz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    asasdasdasd(2021-08-10)
  • @Maciej Taksówkarz - Nigdy, żaden elbląski taksówkarz nie przewiózł żadnego obywatela będącego pod wpływem trasą turystyczną do wyznaczonego adresu ! No może tylko ten niedojda jeden, który potem przyznał, że jego pasażer jest silniejszy (choć nie wyglądał ). Czujesz się pan jako przedstawiciel grupy zawodowej dyskryminowany przez ratusz, to weź pan los w swe spracowane dłonie. Wprowadźcie do rady miejskiej swego przedstawiciela i niech on zadba o wasze równouprawnienie. Rzewne żale na Portelu to niezły początek kampanii wyborczej na szczeblu miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    GłębokaMyśl(2021-08-10)
Reklama