UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Całym sercem (i finansowo jak co roku) POPIERAM WOŚP. Czekamy na wpisy pisowskich wyjących oszustów :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    45
    ­­­­­­N.p.(2023-12-29)
  • @­­­­­­N.p. - Tuskomatoł o gołębim sercu. Wyjatkowy okaz ćwierćinteligenta.
  • "Tuskomatoł o gołębim sercu" - napisał obłudny pistroll robiący wrażenie poparcia dla PIS w internecie (bo jakoś pod TVP poparcia PIS nie ma). W sieci jesteście jeszcze "wielcy", póki wam RJ45 ktoś nie wyciągnie. Czysta żenada.
  • Pełowy troll wyhodowany na tefałenowym zajzajerze tym razem bez podpisu usiłuje napisać jedno zdanie z tzw. sensem. Na moje oko nie napisał.
  • ty zapewne jestes pisowskim "geniuszem"urobionym przez nieistniejącą nareszcie tvpis szczujnia i szlam
  • @­­­­­­N.p. - Czy jak kasy nie dałem to mogę korzystać z tego sprzętu? A jak składki płacę to mogę? A czy osoba która obsługuje sprzęt to kto jej płaci? Ja jest za, a nawet przeciw.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    POdPiS24(2023-12-29)
  • @­­­­­­N.p. - Chwalisz się czy żalisz? Oczekujesz oklasków czy współczucia? Raczej obciach dawać kasę dla jakiegoś POwskiego kacyka popierającego antypolskich politykierów. Jak zachorujesz to wtedy się zderzysz z rzeczywistością. Nie dość że płacisz Owsiakowi, składki NFZ to przyjdzie ci zapłacić po raz trzeci wydając na prywatne wizyty u lekarzy bo na NFZ się nie doczekasz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    A to Polska właśnie(2023-12-29)
  • @POdPiS24 - dla ciebie pisowski niedorozwoju ten sprzęt, kiedy będziesz o niego błagał, będzie "serwisowany" i nikt z personelu nie będzie musiał go obsługiwać. a swoje podatki zachowaj dla d e w i a n t ó w w sutannach.
  • Typie co się nie podpisujesz, takich sprzętów jest więcej w komórkach szpitalnych, doczytaj sobie wszystko, i skąd wiesz że jestem pisowcem. Ty za pewne z platformy bo taka miłość z ciebie bucha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    POdPiS24(2023-12-30)
  • @POdPiS24 - Twój nick mówi wszysko pod pisem, czyli podnóżek. dzięki pochwalco zlodziei
  • @POdPiS24 - "Czy jak kasy nie dałem to mogę korzystać z tego sprzętu?" Oczywiście, że TAK, możesz i na pewno będziesz kiedyś korzystał. Po co masz dawać kasę jak można za darmo korzystać? Lepiej dla Ciebie - Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    ­­­­­­N.p.(2023-12-30)
Reklama