UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "I nigdy nie byłem w stanie ich zrozumieć. " sztuki nie trzeba rozumieć, form przestrzennych też rozumiałem, najpierw jako młodemu człowiekowi który dopiero co zaczął poruszać się sam po mieście były mi obojętne, w późniejszym etapie nie podobały mi się, teraz chyba są normalnością - ale przez wszystkie te lata byłem dumny, że są wyjątkowe i tylko u nas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    4
    okoniowaty(2022-12-11)
  • @okoniowaty - No, to teraz jesteś lepszy od wszystkich tych zwykłych ludzi, którzy w złomie widzą tylko złom. Zrozumiałeś prawdziwą sztukę i sam stałeś się artystą. Brawo!
  • @okoniowaty - Tez przechodzilem przez etap ze mi sie to podobalo. Ale z wiekiem zrozumialem ze to zwykly snobizm.
  • @Skorp - GM gratuluje odkrycia. Sztuka jest formą snobizmu. W końcu nie każdego Stwórca obdarzył wrażliwością w stopniu pozwalającym na jej odbiór. Faktem jest, że sztuka współczesna potrafi meandrować w dziwne rejony... No chyba, że mówimy o sztuce disco polo. Ona jest solidna i całkowicie zrozumiała dla prawie wszystkich. Jednak weźmy takiego Chagalla, który uparł się na kozy i skrzypce... i co to ma wspólnego ze sztuką ? ! Chyba tylko narodowość autora powoduje, że świat uznał to za sztukę... ? ! Albo te bazgroły po jaskiniach... toż to powinno się już dawno usunąć... a nie marnować forsę na konserwację i zachowywanie tych bohomazów. Albo średniowieczne, karykaturalne freski w kościołach... już dawno powinny zostać zamalowane portretami współczesnych bohaterów personelu naziemnego...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    GłębokaMyśl(2022-12-12)
Reklama