UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech seniorzy mniej dają na kościół i Rydzyka, dostają 13-nastki, 14-nastki. A dzieci w potrzebie?, to niech rodzice wezmą się za pracę, a nie żyją z 500+ i tylko robią dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    Wiollka(2023-11-20)
  • @Wiollka - Po 32 latach pracy w szkole mam emeryturę 2723 zł, po uregulowaniu niezbędnych opłat, na tzw. życie zostaje mi Ok 1600 zł czyli trochę ponad 50 zł dziennie. Naprawdę trzeba liczyć każą złotówkę, aby starczyło na jedzenie, zakup odzieży czy obuwia. Bardzo rzadko chodzę do kina lub do teatru, 1-2 razy w roku. Kupno książki to duży wydatek, ale są biblioteki. Najgorsze są wydatki na prywatne wizyty u lekarza. Dodatkowe emerytury(13 i14) to tylko 8,8zł dziennie, a więc wystarcza na jedną drożdżówkę i pół kg jabłek. Na szczęście wkrótce dostanę dodatek opiekuńczy i wówczas jeśli zdrowie pozwoli to zacznę” szaleć” i pójdę częściej do kina. Około 50% emeytów ma świadczenie poniżej 2500 zł brutto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    starsza pani(2023-11-20)
  • @starsza pani - co wypracowałas -to masz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    antyStarzec(2023-11-20)
  • @starsza pani - Na kogo Pani głosowała.... ?
  • @antyStarzec - Starsza Pani, to nie to samo, co stara kobieta. Tak się nieszczęśliwie składa, że nasze władze nigdy nie wynagradzała sowicie lekarzy, nauczycieli, urzędników. Wymagano od nich dobrego wykształcenia, poświęcenia i rzetelnej pracy. Kiedy pracowali i dzisiaj na emeryturze nie zaliczają się do „ rekinów” finansowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    starsza pani(2023-11-20)
  • @ na kogo…- potrfię samodzielnie myśleć, ocenić sytuację finansową państwa, zależy mi na dobrej opinii o Polsce w świecie, ale pisowskie pojęcie patriotyzmu jest mi obce. Przekonanie, że każdy starszy człowiek patrzy bezkrytycznie na poczynania PiS, jest ogromnym błędem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    starsza pani(2023-11-20)
  • @starsza pani - Myslalem ze juz po wyborach bocie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Nie lubie botow(2023-11-21)
Reklama