UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zawodowcy znowu mogą pogłaskać sie po główkach że wygrali z amatorami obyscie na poważnych zawodach tak sobie radzi. A nazwa 50+i dzieci nie wiem skąd jak jedyna młodociane osoba na bębnie była. Szkoda bo fajna impreza a przez.50+ dużo ekip nie zgłasza sie bo wiadomo kto wygra. Brawa dla sterników widać że nie są z przypadku jak to było ostatnio.
  • E tam takie pitolenie. Jak wychodzi Świątek na kort to co, te 20-te w rankingu mają nie startować? Szanse są zawsze, każdy może trenować, każdy może próbować. Tak, brałem udział w wyścigach mając świadomość, że 50+ i tak wygrają. Byłem tam dla fajnej zabawy, zamiast sprzed monitora sączyć jad.
  • Ja też tam byłem i dlatego wiem co pisze. Świątek jak gra z 20 osoba z rankingu to dalej robią to zawodowo. Nawet 100 osoba w rankingu też to robi zawodowo. Oczywiście fajna zabawa ale przez taki niesmak coraz mniej chętnych a chyba powinniśmy rozszerzać grono uczestników
  • A jedyna kobieca drużyna Wonder Woman nie ma z kim rywalizować :( Brawa dla niej za hard ducha i odwagę !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Benia :)(2023-08-28)
  • Pitolenie. Co Ty porównujesz? Zawodowy wioślarz z zawodowym wioślarzem może sobie stawać w szranki. A tą imprezę kładą na plecy właśnie Ci, którzy leją każdego bo dokładnie z wioślarstwa się wywodzą. Kiedyś startowało po 20 ekip. Im silniejsza ekipa tym wyższe miejsce a zawodowcy niech się ścigają poza klasyfikacją.
  • O czym Ty bredzisz chłopie, hipotetyczna sytuacja którą przytoczyłeś to nadal zawodowcy grający z zawodowcami. A tutaj ludzie którzy latami trenują startują w zawodach przeciw drużynom które amatorsko po pracy zaliczyły parę treningów. Najpewniej po ty aby podbudować sobie samoocene. Też startowałem, też się dobrze bawiłem, ale to nie sprawia że to co robią jest ok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bartosz90(2023-09-04)
Reklama