UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I dobrze. Może jeszcze jakiemuś śmierdzącemu "kitku" niech postawia kuwetę na środku biblioteki? Co tam, że ludzom przeszkadz? Niech nie cohdzą do biblioteki. To jakaś paranoja, że wszedzie wstawia sie zwierzęta, Nawet w miejscach tylko dla ludzi. Jakby jakiś kot byl ważniejszy od człowieka. Kot ma mieć swoje miejsce w domu i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    102
    Dziki zwierz(2024-05-20)
  • @Dziki zwierz - Ludzie zabierają miejsca zwierząt przy budowach itp kot w bibliotece napewno nikomu nie przeszkadzał przecież to nie tygrys że zajmuje tyle miejsca. Hmm a tb radziłabym zamknąć się w domu i z niego nie wychodzić bo prędzej ty będziesz przeszkadzać Hashtagi: #hejtujemyhejterow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    2
    Paulinka uk(2024-05-20)
  • @Dziki zwierz - Akurat dla mnie ważniejsze jest zwierzę niż człowiek i dobrze mi z tym, nie lubię ludzi zwłaszcza głupich, jeżeli do jakiegoś sklepu nie mogę wejść z psem to nie robię tam nigdy zakupów, podobnie z biblioteką -nie wypożyczam już tam książek. Szkoda że ludzie są tak zdystansowani do zwierząt i przewrażliwieni, a co do śmierdzącej kuwety... to niewiele się to ma do nawiedzonej mamusi który w autobusie na siedzeniu obok mnie przewijała, rozdartego bachora który zrobił kupkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    5
    Miłośnik zwierząt(2024-05-20)
  • @Miłośnik zwierząt - Czyli do biblioteki nie chodzisz. Inaczej być widział, jak ten kot był zaniedbany. Każdy go karmił jakimiś przyniesionymi śmieciami, więc kot był spasiony. Do tego załatwiał się poza kuwetą, co było czuć jeszcze przed wejściem do budynku. Tym się jakoś nikt nie zainteresował, że kot ewidentnie zapuszczony.
  • @Paulinka uk - A skąd wiesz, że nie przeszkadza? Niektórzy po prostu milczą, bo nie chcą być zaszczuci przez takich pseudo-miłosników zwierzątek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    14
    Dziki zwierz(2024-05-20)
  • @Miłośnik zwierząt - A po co masz do sklepu wlazić ze zwierzęciem? Moze jeszcze do miesnego, niech obwącha mięso, zostawi jakis syf, a najelpiej naszcza na środku, a ty palniesz tekstem - "to pies, więc sika". A wszystko, bo nienawidzisz ludzi, i wmawiasz sobie, że fakt posiadania zwierzęcia czyni cię jakimś.. lepszym (?). Byli już kiedyś tacy, jak ty, ktorzy zrownywali ludzi do zwierząt. Skończyło się tak, że robili z ludzi mydło... Co ciekawe ich przywódca byl zadeklarowanym wegeterianinem :) Przypadek?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    Dziki zwierz(2024-05-20)
  • @Dziki zwierz - Twój komentarz dużo o Tobie mówi.
  • @Dziki zwierz - Skąd w tobie człowieku tyle jadu? wchodzę do każdego sklepu gdzie jestem mile widziana z psem, nie obawiaj się o to czy piesek "naszcza"i gdzie "naszcza" bo szybciej ty" olejesz "jakiś murek lub drzewko zwłaszcza po kilku piwach
  • @Dziki zwierz - Żałosny jesteś człowieku, skąd w tobie tyle jadu? Nigdy nie zrownuję zwierząt do ludzi bo stoją w mojej hierarchii ponad nimi. Nie pluj jadem zdesperowany czlowieku, życzę chociaż odrobinę empatii może jeszcze nie jest za późno
  • @Dziki zwierz - człowiek jest o wiele bardziej "śmierdzący", i nie jest panem tego świata, niestety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Ariana(2024-05-20)
  • Jeżeli ten kot był dokarmiany przez ludzi to nikt mu śmieci nie przynosił, co ty za bzdury wypisujesz?ogarnij się głupi, agresywny, podły człowieku, "skończ waść, wstydu oszczędź"i przeanalizuj te swoje toksyczne komentarze
  • @Dziki zwierz - Człowiek też zwierzę a nie jeden śmierdzi bardziej niż "kotki"
  • @Dziki zwierz - Dla mnie paranoją jest to, że wszędzie wieszają krzyże, nie ważne czy to sfera publiczna czy nie. KOT też stworzenie Boże i taki pseudo porządniś powinien o tym wiedzieć.
  • @Dziki zwierz - Sam jesteś śmierdzący, koty nie śmierdzą co najwyżej ich nie sprzątnięte kuwety
  • @Dziki zwierz - Dyrektor to zły człowiek, nie lubi zwierząt i ludzi, bibliotek też nie lubi, zamknął już 5 filii w Elblągu, dlaczego jeszcze go nie zmieniono? Podlizuje się każdej władzy czy to PIS czy PO, śliski typ.
Reklama