UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • bardzo fajnie, że chwalą oręża rosyjskiego jest tak wspaniale pokazywana przez te grupy rekonstrukcyjne, podobnie bardzo mnie cieszy gdy takie grupy pokazują chwałę oręża niemieckiego w tym oddziałów SS, to jest tylko historia, ale fajnie, czekam na grupę rekonstrukcyjną z Hitlerem i Stalinem jak dzielą Polskę i planują mordy na Polakach, to tylko historia i taka grupa nam ją przybliżyłby
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    grupowy(2022-02-12)
  • @grupowy - W punkt. .. .ale zaraz odpali się pewien towarzysz i będzie wychwalał jak to wyzwoliciele ze wschodu przyuczali polskie kobiety do życia w rodzinie oczywiście robili to zadarmo z wielkim poświęceniem.
  • @grupowy - Ty nawet po polsku pisać nie potrafisz a się rzucasz.
  • bo ja jestem z grupy rekonstrukcyjnej "Polska języka w Afryka", nasz grupa rekonstrukcyjna takiego języka używa i uczy jak język polski jest używana w Afryka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Grupowy(2022-02-12)
  • @grupowy - Polskę podzielili Churchill, Stalin i Roosevelt, bo mieli dość "kaduka polskiego". .. i Stalina wyznaczyli na wychowawcę niesfornych Paljaczkow. ..
Reklama