UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • brawo Portel za promocję Lgbt ! brawo za cenzurę ! nowoczesna miedzynarodówka socjalistyczna zawsze RAZEM !!
  • @007 - A skąd taki podpis prawaku? Tęskno za komunistycznymi serialami? Najwięcej komuny w Pisie tzn. osobowo i w ich umysłach oni nie ogarniają normalności i szczekają na postęp. Ziemia jest płaska, szczepionki zabijają a papież jest w Toruniu, to stan ich wiedzy i umysłu.
  • na komunistyczne seriale jestem za młody, a ja nic nie wiem na temat komuny w Pise i że nie ogarniają normalności i szczekają na postęp ? teraz zapisuje się do LEwicy i jestem za postępem i normalnością w masturbacji i tęczowych piątkach w szkołach i w hipermakietach i paradach lgbt w każdym zakładzie pracy, i w policji i wszędzie ale będzie fajnie ! Partia Partia ! postep postęp ! kurcze ale fajnie być postępowy !
  • @007 - "Siedmioramienna tęczo prowadź nas Po krawędzi nieba w nowy świat Zieleń i róż leczą serca ze wszystkich trosk Po każdej z burz gdy rozbłyśnie twój złoty most Siedmioramienna tęczo świeć nam świeć I nadzieję w sercu nową wznieć" Lady Pank "Siedmioramienna Tęcza"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    POwszystkim(2019-10-01)
  • @007 - Idż na księdza tam tylko są prawi i sprawiedliwi no i spełnisz swe marzenia.
  • @007 - No i popatrz, do tego są wredni, bo na złość cię nie ocenzurowali.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    KatNaIdiotów(2019-10-01)
  • @KatNaIdiotów - Dziekuje wam za poparcie ! Bede was prowadził przez manowce tego świata przez parady od Toronto do Szanghaju ! od pustyń radzieckich po patagonie RAZEM zdobędziemy wszystkie ananasy postępowego świata ! RAZEM bedziemy tęczyć w przedszkolach i szkołach i kościołach i meczetach i chramach, a zepsuty gwint będzie ofiarą na ołtarzu dobrobytu i postępu nowoczesnego socjalistycznego półświata, od dziś przybieram tytuł Wielkiego Masturbatora, partia partia ! razem razem !
Reklama