UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech zaczną normalnie płacić
  • Jak placić ? Bezinteresowne oddawanie nie może być za kasę a sprzedawać zawsze było można tylko wówczas nie można liczyć na powyższy przywilej ! Ja ponad dwadzieścia lat jeżdżę za darmo, otrzymałem przywilej jeszcze za prezydentury Kwaśniewskiego ale, ale wtedy kiedy zaczynałem oddawać czyli od komisji wojskowej 1982 roku nie było nawet mowy o przywilejach, zawsze spontanicznie ratowałem życie i nie tylko w Polsce. Kiedy nastał przywilej darmowe bilety MPK to już miałem 30 litrów oddane, skończyłem oddawanie koniec 1999 roku.
  • Sorry źle wydrukowało miałem oddane 20 a nie 30 L. Zawsze z serca a w wojsku dla urlopu też :⁠-⁠)
  • Co do powyższy projekt dotyczący krwiodawców ? Mając na uwadze fakt że nie ma zasadniczej służby a tam zawsze był Bank krwi no i fakt że Kobieta oddaje i tak co miesiąc bezinteresownie uważam że trzeba wesprzeć projekt bo co raz mniej chętnych do oddawania, wszystko się przelicza byle nic za darmo od siebie a krew zawsze ludzi ratowała i będzie ratować.
Reklama