UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tych negatywnych komentarzy to płynie sama nienawiść do kościoła, a nie do parkingu. Mi nie wolno stanąć pod kościołem, to dlaczego Ci co przyjeżdżają na dolinke stają pod moimi oknami na Moniuszki, kłóca się o miejsca bo za daleko na parking przy Agrykola
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    Elblazanka1(2023-05-22)
  • @Elblazanka1 - To prawda co piszesz. Raczej chodzi o wygodnictwo kierowców, a nie o nienawiść do kościoła. Ci, którzy stają pod Twoimi oknami są tak samo żenujący jak Ci, któtzy parkują na parkowych alejkach przy kościele. Bardziej chodzi o tzw: "wozid.", którzy wszędzie muszą pod drzwi podjechać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Grzegorz(2023-05-22)
  • @Elblazanka1 - Myli się Pani to tylko wybieg i tłumaczenie ludzi leniwych zapewne takich jak Pani w myśl religii i swojego wygodnictwa nalezy wszystko zniszczyć rozjeździć aby Pani było wygodnie widziałem wielokrotnie zatoka koło ruskiego cmentarza kompletnie pusta a na trawnikach pełno aut czy to jest mądre i uczciwe? żeby dla pewnej grupy leniwych ludzi niszczyć park rozganiać ludzi idących alejkami bo jaśnie pani jedzie? tu religia nie ma nic wspólnego to tylko interpretacja takich ludzi jak Pani. Ludzie ze ul Wspólnej ida do kościoła piechotą tam jest duzo miejsca parkingowego czy nie można się przejść w ramach spaceru?trzeba jeszcze trochę myśleć bo głowa nie jest tylko do noszenia czapki nie wszyscy mają auta jak pani i chcą spokojnie przejść przez park a nie żeby rozganiały go samochody.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Kaczor(2023-05-22)
  • @Kaczor - Brawo! Ma Pan Rację!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Sikorka(2023-05-22)
Reklama