UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem codziennie w Bażantarni, spaceruję z psem, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby mnie jakiś rowerzysta zaskoczył albo ja jego swoją obecnością na szlaku. Po prostu trzeba patrzeć przed siebie a nie w telefon. Te ścieżki dla miłośników jazdy terenowej to fajny pomysł tylko jak dla mnie to zorganizował bym trasy na górze chrobrego i bisie, tam wydaje mi się są lepsze warunki. Bażantarnie obecnie najbardziej rozjeżdżają pracownicy ZZM a już największą chyba głupotą było zdemontowanie śmietników przy szlakach. Jest jeszcze kilka mankamentów ale to nie jest artykuł o pracy ZZMu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    BotakChcę(2024-09-13)
  • @BotakChcę - Górę Chrobrego zostawmy poważnym inwestorom, tam jest potencjał ponad nasze możliwości. Nasze singletracki tworzymy własnymi rękami, naturalne, bez dużych ingerencji w las i nakładów finansowych. Do zabawy dla nas i dla każdego kto lubi jeździć MTB. Zapraszamy do współpracy i pomocy każdego kto kocha las i rower.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Elbląskie ścieżki MTB(2024-09-13)
  • @Elbląskie ścieżki MTB - Żadnym poważnym inwestorom, bo się pojawi taki jak ten od toru crossowego na Modrzewinie i ta górkę przeora od góry do dołu i zastawi jakimiś budynkami, po czym mu to splajtuje za 2 lata i będzie chlew. Góra Chrobrego jest charakterystycznym miejscem na mapie Elblaga i powinna pozostać tak jak jest, bo dokładnie tyle potrzeba na cele rekreacyjne (kto tam bywa latem na zachody słońca ten wie), tylko kosić ja powinni. Te single tracki powinny być gdzieś w okolicach BISa, albo gdzieś na tyłach Góry Chrobrego w stronę ogródków działkowych - tam i tak rosną tylko chwasty i krzaki. Sam jeżdżę dużo, ale nie do końca jestem przekonany żeby zabierać istniejace ścieżki wyłacznie na cele rowerowe, tak samo jak rowerzystom nie podobałoby się zabieranie szlaków wyłacznie pod ruch pieszy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    tak_jest_nie_ściemniam(2024-09-13)
  • @tak_jest_nie_ściemniam - Znów nieznajomość tematu, a wystarczy spojrzeć na stronie są mapy. Nie zabieramy żadnych ścieżek istniejacych. Tworzymy nowe tam gdzie praktycznie ruch turystyczny nie istniał, bo nie było scieżek. Tylko ZZM wpada od czasu do czasu i buki wycina. A po drugiej stronie rzeki nie było nic, tylko smietnik. Bażantarnia na tym nie ucierpi. Co do chrobrego i Gęsiej góry, tam za gruba inwestycja, my nie mamy takich możliwości ani sprzętu, żeby okielznać te krzaki i ciernie.
Reklama